آیفون 8 پلاس دارای صفحه‌ی نمایشی خمیده با فناوری OLED خواهد بود

شایعات در مورد آیفون 8، حتی پیش از رونمایی رسمی اپل از آیفون 7 و آیفون 7 پلاس شنیده می‌شدند. حالا که دیگر مانعی بر سر راه این گوشی هوشمند دیده نمی‌شود، هر روز باید شاهد شایعه‌ای جدید در مورد اسمارت فون بعدی شرکت اپل – یعنی آیفون 8 – باشیم. البته اگر نسل جدیدی از آیفون اس ای یا دستگاهی مشابه آن در انتظارمان نباشد. امروز شایعه‌ی جدیدی از وب سایت ژاپنی Nikkei به دستمان رسیده است که در مورد مدل پلاس آیفون 8 می‌باشد.

بیشتر بخوانید:

چند روز گذشته بود که شایعه‌ی دیگری، خبر از وجود سه مدل آیفون 8 می‌داد، یک مدل با صفحه‌ی نمایش 4.7 اینچی، مدلی دیگر با سایز صفحه‌ی نمایش 5 اینچ و در نهایت مدل سومی که دارای صفحه‌ی نمایش 5.5 اینچی خواهد بود و بزرگ‌ترین عضو این خانواده به حساب خواهد آمد. گفته می‌شود که مدل 5.5 اینچی در واقع همان آیفون 8 پلاس می‌باشد که حالا بر اساس ادعای وب سایت Nikkei، دارای صفحه‌ی نمایشی خمیده با فناوری OLED خواهد بود. بر طبق شایعه‌ی این رسانه‌ی ژاپنی، صفحه‌ی نمایش‌های آیفون 8 پلاس، در ایالات متحده‌ی امریکا تولید خواهد شد.

اگر این شایعات صحت داشته باشند، این اولین باری است که شرکت اپل در یکی از تولیدات خود،  صفحه‌ی نمایشی خمیده با فناوری OLED را قرار می‌دهد. البته این اتفاق به هیچ عنوان تعجب برانگیز نخواهد بود، چرا که سال آینده، دهمین سالگرد تولد برند آیفون می‌باشد و همه‌ی کاربران انتظار رخدادی متفاوت را دارند و اپل هم به نظر از این مسئله استفاده خواهد کرد و مانور زیادی بر روی آن خواهد داد. البته هنوز به یاد داریم که اپل در 25 امین سالگرد رونمایی از اولین لپ تاپ مک دست به چه اقدامی زد. بیایید امیدوار باشیم که دیگر شاهد آن قیمت گذاری گزاف نباشیم. هم چنین گمان می‌شود که صفحه‌ی نمایش‌های OLED آیفون 8 پلاس، توسط شرکت شارپ و در کارخانه‌ی جدید این شرکت در ایالات متحده‌ی امریکا ساخته خواهد شد.

آیفون‌های بعدی هم چنین انتظار می‌رود که با طراحی دوگانه‌ی شیشه‌ای در جلو و عقب پنل خود همراه شوند و طراحی آیفون 4 مجدداً مورد استفاده قرار گیرد. وجود یک مدل سرامیکی و خداحافظی کامل با کلید خانه، دیگر انتظارات ما از اسمارت فون‌های آینده‌ی شرکت اپل می‌باشد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید