نتایج میزان مقاومت باتری ال جی وی 20 منتشر شد

فبلت پرچم‌دار سال گذشته‌ی شرکت ال جی توانست نظرات زیادی را به خود جلب کند. ال جی وی 10 در کنار مقاومت فوق‌العاده بالایش در مواجهه با شرایط سخت، طراحی بسیار خوب و دلنشینی داشت. شرکت کره‌ای اواسط ماه گذشته نسل جدید فبلت پرچم‌دار خود، با عنوان وی 20 را معرفی و رونمایی کرد. یکی از نکاتی که دوست داشتیم ال جی در وی 10 به آن بیشتر توجه می‌کرد، عمر باتری آن بود. با دیجی رو همراه باشید تا ببینیم که آیا وی 20 می‌تواند نقص نسل گذشته‌ی خود را به فراموشی بسپارد یا خیر.

بیشتر بخوانید:

در درون بدنه‌ی ال جی وی 20، باتری با ظرفیت 3200 میلی آمپر قرار گرفته است که قابلیت تعویض توسط کاربر را هم دارا می‌باشد. با وجود بدنه‌ی فلزی این فبلت، ال جی نوآوری به خرج داده و این قابلیت را در وی 20 گنجانده است. این دستگاه هم‌چنین ضد ضربه هم می‌باشد، مسئله‌ای که با وجود باتری قابل تعویض، تحسین‌برانگیز به نظر می‌رسد.

این میزان ظرفیت باتری، با توجه به صفحه‌ی نمایش بزرگ 5.7 اینچی با رزولوشن تصویر کواد اچ دی و حضور یک صفحه‌ی نمایش دوم دیگر، با استانداردهای فعلی چندان فوق‌العاده به نظر نمی‌رسد. در مورد صفحه‌ی نمایش دوم باید بگوییم که این صفحه نمایش همیشه روشن می‌باشد و برای نشان دادن اطلاعات و نوتیفکشن‌های مختلفی به کار می‌آید. نکته‌ی خوب در مورد این صفحه‌ی نمایش همیشه روشن این است که میزان روشنایی آن با توجه به فضای بیرون، به کمک سنسور نور محیط کم و زیاد خواهد شد و هنگامی که ال جی وی 20 را در جیب خود قرار می‌دهید، از طریق سنسور حسگر مجاورت کاملاً خاموش می‌شود.

این موضوع می‌تواند باعث مصرف بهینه‌ی باتری در این دستگاه شود، اما علاوه بر این، آزمایش ما بر روی باتری وی 20 را هم کمی سخت می‌کند. زمانی که به مدل اختصاصی خود از ال جی وی 20 دست پیدا کنیم، آزمایشات بیشتری را در حالت استندبای با صفحه‌ی نمایش همیشه روشن انجام خواهیم داد. برای رسیدن به نتایج بیشتر باید با ما همراه باشید و کمی صبر کنید.

وی 20 در مقایسه با جی 5 از باتری با ظرفیت 400 میلی آمپر بالاتر بهره می‌برد و علاوه بر این جی 5 می‌بایست به کمک باتری 2800 میلی آمپری‌اش، صفحه‌ی نمایش اصلی خود را همیشه روشن نگاه دارد. وی 20 موفق شد در زمینه‌ی تماس 3G، جی 5 را شکست دهد و با توجه به ظرفیت بیشتر باتری آن، اصلاً جای تعجب نیست. فبلت پرچم‌دار و جدید شرکت ال جی رکورد 20 ساعت را هنگام مکالمه‌ی 3G به دست آورد. ال جی ادعا می‌کند که با وی 20 تا 19 ساعت می‌توان به مکالمه‌ی تلفنی پرداخت، اما ما موفق شدیم رکوردی بهتر به دست بیاوریم، موضوعی که اغلب برعکس اتفاق می‌افتد.

عمر باتری ال جی وی 20در تست وب گردی، وی 20 موفق شد 7 ساعت و نیم به صورت مداوم دوام بیاورد؛ رکوردی برابر با ال جی جی 5. با توجه به بزرگ‌تر بودن صفحه‌ی نمایش وی 20، این اعداد طبیعی به نظر می‌رسند. برخی دیگر از رقبای پرچم‌دار سایر کمپانی‌ها می‌توانند بیش از 10 ساعت شما را هنگام وب گردی همراهی کنند، اما اسمارت فون‌هایی مانند وان پلاس 3 و موتورولا موتو زد هم هستند که تقریباً وضعیت مشابهی با وی 20 دارند و در وب گردی امتیاز به ترتیب 8 و 6 ساعت را به دست آورده‌اند.

در تست ویدئو هم شرایط همین‌طور است، وی 20 در اینجا موفق شد 8 ساعت و نیم دوام بیاورد.

ال جی وی 20 در نهایت موفق شد امتیاز 63 ساعت را به نام خود ثبت کند. این امتیاز در لیست ما بالاتر از متوسط به حساب می‌آید، اما در کتگوری فبلت‌ها کمی ناامیدکننده است. امیدوار بودیم که ال جی امسال بتواند با معرفی وی 20 بالاخره در زمینه‌ی قدرت باتری هم حرفی برای گفتن داشته باشد که این‌طور نشد و شرکت کره‌ای این فرصت را از دست داد.

بررسی ما از ال جی وی 20 بر روی دستگاهی بوده که خود ال جی در اختیار ما قرار داده بود. مدل پیش تولیدی که برای بررسی‌های اولیه در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. بنابراین به محض عرضه‌ی رسمی این اسمارت فون، آزمایشات خود را مجدداً ارزیابی کرده و در صورت نیاز بررسی خود از وی 20 را به روز رسانی می‌کنیم.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید