برگزاری رویداد ویژه سرفیس در 2 خرداد؛ آیا سرفیس پرو 5 معرفی خواهد شد؟

تبلت سرفیس مایکروسافت

بر اساس توییتی که پنجشنبه توسط پانوس پانای (Panos Panay)، مسئول بخش سرفیس مایکروسافت، منتشر شده، این شرکت رویدادی را ویژه خط تولید سرفیس در تاریخ 23 مه ( 2 خرداد) در شهر شانگهای برگزار خواهد کرد. ممکن است در این رویداد شاهد رونمایی از سرفیس پرو 5 و یا سرفیس بوک 2 باشیم. و البته هر زمان که صحبت از معرفی دستگاهی با نام تجاری سرفیس به گوشی می‌رسد، همه توجه‌ها به سمت گوشی مرموز سرفیس فون جلب شده و همه منتظر شنیدن خبرهای جدیدی در مورد آن هستند.

دیروز، مدیر عامل مایکروسافت، ساتیا نادلا گفت هر زمان که مایکروسافت دوباره به حوزه تولید گوشی‌های هوشمند وارد شود، مدل‌های جدید آن ساختارشکن و انقلابی خواهند بود، درست مانند کاری که خط تولید سرفیس در بازار تبلت‌ها انجام داد. اما حالا که صحبت از تبلت‌های سرفیس به میان آمده، بد نیست یادآوری کنیم که ماه گذشته میلادی نیز شایعه‌ای منتشر شده بود مبنی بر اینکه ممکن است شاهد تغییرات زیادی در سرفیس پرو 5 نباشیم. پل تارات (Paul Thurrott) نیز پیش از این ادعا نموده بود که این مدل جدید شامل پردازنده کبی لیک اینتل خواهد بود. این پردازنده با استفاده از فرایند 14 نانومتری تولید شده، و در نتیجه،می‌تواند طول عمر بالایی را برای باتری تبلت جدید سرفیس به ارمغان بیاورد.

در حال حاضر حدود 17 ماه از زمان عرضه سرفیس پرو 4 می‌گذرد و با در نظر گرفتن فاصله زمانی آن با سرفیس پرو 3، می‌توان حدس زد که کم کم به زمان معرفی رسمی سرفیس پرو 5 نزدیک می‌شویم. باز هم یادآوری می‌کنیم که رویداد اختصاصی سرفیس در روز 2 خرداد برگزار خواهد شد، پس اگر به این سری جذاب از محصولات مایکروسافت علاقه‌مند هستید، حتماً تاریخ مذکور را در تقویم خود علامت بزنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تبلت‌های سرفیس و دیگر محصولات مایکروسافت نیز با دیجی رو همراه باشید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید