ربات های بینگ به شما اجازه چت با نتایج جستجو را می دهند!

مایکروسافت در حال برنامه ریزی برای مراسم Build 2017 است. در کنفرانس امسال، این کمپانی قرار است تا به توسعه دهندگانش اجازه دهد تا برای موتور جستجویش یعنی بینگ، ربات هایی را طراحی کنند و از آنها در نتایج جستجو استفاده کنند. گزارشات حاکی از آن اند که این غول نرم افزاری برای یک ماه در حال تست کردن ساز و کار این ربات ها بصورت محدود فقط در سیاتل بوده است. این کمپانی هم اکنون در حال آماده سازی این قابلیت برای عرضه نهایی آن است تا کاربران در هر مکانی بتوانند از آن استفاده کنند.

مایکروسافت برنامه خود را برای Build امسال منتشر کرده است. گفته می شود در کنفرانس امسال این قابلیت رونمایی و عرضه خواهد شد. رباتی نمایش داده می شود که پس از جستجوی یک رستوران در Bing، این اجازه را به کاربران می دهد که توسط یک چت اسکایپی، با رستوران صحبت کرده و زمان آغاز و پایان کار آن را می پرسد.

در اصل مایکروسافت کار بر روی پلتفرم ربات های بینگ را پارسال آغاز کرد و ربات های پیش فرضی را در Bing.com قرار داده است. مایکروسافت با این کار موتور جستجوی قوی اش را به همراه Skype گسترش داده و کاربران بیشتری را جذب خود خواهد کرد. منتظر اخبار جدید تری در دیجی رو درباره ربات های بینگ در کنفرانس بیلد هفته بعد باشید.

لینک کوتاه http://bit.ly/2Djypqv
منبع
مطالب مرتبط
>