مایکروسافت گوشه چشمی از تغییرات طراحی جدید ویندوز 10 را نشان داد

مایکروسافت گوشه چشمی از تغییرات طراحی ویندوز 10 جدید را نشان داد

بهار سال آینده مایکروسافت نسخه جدیدی از ویندوز 10 را به‌روزرسانی خواهد کرد و به تدریج خبرهایی درباره قابلیت‌های جدیدی که به ویندوز 10 اضافه یا حذف می‌شوند، منتشر می‌شود. به تازگی مایکروسافت اعلام کرده که نسخه به‌روزرسانی شده دارای طراحی جدید خواهد بود. بنا به گزارش وب‌سایت Windows Central، مایکروسافت زبان طراحی جدید ویندوز ۱۰ را برای توسعه دهندگان ویندوز در قالب پروژه نئون (Project Neon) به طور اجمالی نشان داده است.

این طراحی جدید به نظر می‌رسد بسیار شبیه طراحی باشد که مایکروسافت در ماه گذشته آن را نشان داده است. هدف مایکروسافت از این طراحی تاکید بیشتر روی استفاده از انیمیشن و قابلیت تار کردن پشت صفحه اپلیکیشن‌ها می‌باشد. به علاوه پروژه نئون روی ابزارهای سه بعدی مایکروسافت در ویندوز 10 و نرم‌افزار HoloLens هم تمرکز می‌کند.

هم ‌اکنون مایکروسافت در حال برنامه‌ریزی برای سرانجام رساندن و کامل کردن پروژه نئون است، به دلیل اینکه مایکروسافت می‌خواهد آن را در کنفرانس توسعه دهندگان خودش در اردیبهشت ماه سال آینده به نمایش بگذارد. در این کنفرانس مایکروسافت درباره به‌روزرسانی نسخه بعدی ویندوز 10 که در پایان سال میلادی جاری به بازار می‌آید، نیز صحبت خواهد کرد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید