بند ساعت هوشمند ال جی واچ اسپرت را نمی‌توان تعویض کرد!

بسیاری از ساعت‌های هوشمند در بازار قابلیت تعویض بند را دارند و مالکان آن‌ها می‌توانند بندهای متنوعی را برای مکان‌های مختلف استفاده کنند. این قابلیت به کاربر اجازه می‌دهد بند ساعتی که برای مواقع ورزش کردن ضد آب یا عرق است، را ببندد و هنگامی که می‌خواهد به مراسم رسمی برود از بند چرمی یا فلزی که مناسب این مکان‌هاست را استفاده کند.

ساعت هوشمند ال جی واچ اسپرت دیروز رونمایی شد و مشخص شد این ساعت مجهز به اندروید ور 2.0، LTE ،GPS، فناوری NFC، سنسور ضربان قلب، وای فای، فشارسنج و ویژگی‌های دیگر است ولی متاسفانه بعد از رونمایی، کارشناسان اندروید پلیس متوجه شدند که نمی‌توان بندهای ال جی واچ اسپرت را تعویض کرد زیرا داخل بندها پر از سیم‌های آنتن دهی است.با وجود اینکه ال جی سعی کرده محصول جدید خود را مجهز به آخرین تکنولوژی‌ها و پر از قابلیت‌های مهم کند، دیگر به این قابلیت ساده توجهی نکرده یا اگر به این موضوع فکر کرده باشد، اولویت را به ویژگی‌های دیگر داده است. بنابراین مالکان این ساعت‌ هوشمند نمی‌توانند با تعویض کردن بند‌ها تنوعی را برای خود ایجاد کنند. به علاوه اگر بند ساعت ال جی واچ آسیبی ببیند به این معنی است که تعویض و تعمیر آن بسیار هزینه‌بر خواهد بود. پس اگر می‌خواهید این ساعت هوشمند را خریداری کنید بهتر است این گزینه را هم در نظر بگیرید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع ubergizmo
مطالب مرتبط
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین‌ها
جدیدترین‌ها محبوب‌ترین‌ها
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها
پوریا
10 ماه قبل

من این مدل ساعت خریدم که متاسفانه بندش کیفیت خوبی نداشت و بعد از ۱ سال پوسیده شد و الان برای من قابل استفاده نیست. هنوز هم بندشو جایی پیدا نکردم