بیش از یک میلیون گلکسی نوت 7 سالم هم اکنون در دستان مشتریان است

سامسونگ در حال به‌روزرسانی آمار و ارقام مربوط به گلکسی نوت 7 های واگذار شده به مشتریان است. سامسونگ دیروز در گزارشی اعلام کرد که بیش از 57 درصد از مشتریانش در کشورهای اروپایی گوشی‌های خود را تعویض کرده‌اند و  60 درصد از مشتریان آمریکایی نیز اقدام به مبادله گلکسی نوت 7 خود کرده‌اند.

اما گزارش جدید سامسونگ نشان می‌دهد که اکنون بیش از یک میلیون نفر در سرتاسر جهان از گلکسی نوت 7 سالم استفاده می‌کنند، تحویل نوت 7 سالم از هفته پیش آغاز شده و هنور نیز ادامه دارد. البته در میان این آمار 150 هزار مصرف کننده چینی نیز وجود دارند که از نسخه سالم گلکسی نوت 7 استفاده می‌کرده‌اند.

در همین بیانیه سامسونگ اعلام کرد که در حال پیگیری و بررسی شکایات مشتری‌های چینی مبنی بر تخلیه سریع باتری گوشی است. همچنین این شرکت اعلام کرد که دیگر فاجعه انفجار باتری در گلکسی نوت 7 های تعویض شده رخ نخواهد داد و مشتریان می‌توانند با خیالی آسوده از تلفن همراه خود لذت ببرند.

samsung-galaxy-note-7-review-tiاما با وجود این همه اتفاق و انتشار آن در رسانه‌ها به نظر می‌رسد استقبال مجدد مردم از این گوشی یک چالش بزرگ را پیش روی سامسونگ قرار دهد.

حدود 2.5 نسخه از Galaxy Note 7 در ماه نخست به فروش رسیده است و این به معنای حضور بیش از 1.5 میلیون گوشی دیگر در دستان مشتریان است که هنوز برای تعویض اقدامی نکرده‌اند.

دیدگاه خود را ثبت کنید