بیش از یک میلیون گلکسی نوت 7 سالم هم اکنون در دستان مشتریان است

سامسونگ در حال به‌روزرسانی آمار و ارقام مربوط به گلکسی نوت 7 های واگذار شده به مشتریان است. سامسونگ دیروز در گزارشی اعلام کرد که بیش از 57 درصد از مشتریانش در کشورهای اروپایی گوشی‌های خود را تعویض کرده‌اند و  60 درصد از مشتریان آمریکایی نیز اقدام به مبادله گلکسی نوت 7 خود کرده‌اند.

اما گزارش جدید سامسونگ نشان می‌دهد که اکنون بیش از یک میلیون نفر در سرتاسر جهان از گلکسی نوت 7 سالم استفاده می‌کنند، تحویل نوت 7 سالم از هفته پیش آغاز شده و هنور نیز ادامه دارد. البته در میان این آمار 150 هزار مصرف کننده چینی نیز وجود دارند که از نسخه سالم گلکسی نوت 7 استفاده می‌کرده‌اند.

در همین بیانیه سامسونگ اعلام کرد که در حال پیگیری و بررسی شکایات مشتری‌های چینی مبنی بر تخلیه سریع باتری گوشی است. همچنین این شرکت اعلام کرد که دیگر فاجعه انفجار باتری در گلکسی نوت 7 های تعویض شده رخ نخواهد داد و مشتریان می‌توانند با خیالی آسوده از تلفن همراه خود لذت ببرند.

samsung-galaxy-note-7-review-tiاما با وجود این همه اتفاق و انتشار آن در رسانه‌ها به نظر می‌رسد استقبال مجدد مردم از این گوشی یک چالش بزرگ را پیش روی سامسونگ قرار دهد.

حدود 2.5 نسخه از Galaxy Note 7 در ماه نخست به فروش رسیده است و این به معنای حضور بیش از 1.5 میلیون گوشی دیگر در دستان مشتریان است که هنوز برای تعویض اقدامی نکرده‌اند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید