تاریخ عرضه بازی Driveclub برای هدست واقعیت مجازی پلی استیشن مشخص شد

بازی Driveclub VR

طبق خبری که به تازگی توسط سونی منتشر شده است، بازی سبک ریسینگ Driveclub در تاریخ 13 اکتبر (22 مهر) برای هدست واقعیت مجازی پلی استیشن وی آر (PlayStation VR) عرضه خواهد شد. این بازی که هم به صورت فیزیکی و هم به صورت دیجیتالی قابل تهیه خواهد بود، با قیمتی برابر 39.99 دلار به فروش خواهد رسید.

در ضمن کسانی که نسخه Season Pass این بازی را بر روی پلی استیشن 4 تهیه کرده باشند، می‌توانند تنها با پرداخت 19.99 دلار آن را به نسخه پلی استیشن وی آر ارتقاء دهند. البته این پیشنهاد ویژه یک شرط دارد و آن هم این که فقط کسانی که تا تاریخ 28 سپتامبر (7 مهر) نسخه Season Pass بازی اصلی را تهیه کرده باشند، شامل این طرح می‌شوند.

بازی Driveclub VR یک عنوان مستقل از بازی اصلی بوده و برای هدست واقعیت مجازی سونی که به زودی عرضه خواهد شد، تولید شده است. بنا به پستی که در بلاگ پلی استیشن منتشر شده، این بازی کاملاً از نو طراحی شده تا همه چیز به صورت سه‌بعدی و با فرکانس 60 هرتز به نمایش درآید و همچنین قابلیت ردیابی موقعیت سر کاربر نیز به آن اضافه شده است.

بازی Driveclub برای پلی استیشن وی آربازی اصلی Driveclub در سال 2014 برای کنسول نسل هشتمی سونی، یعنی پلی استیشن 4 منتشر شده بود و با اینکه در ابتدای عرضه خود از مشکلات ریز و درشت زیادی رنج می‌برد، اما به لطف به‌روزرسانی‌ها و وصله‌های متعددی که برای آن ارائه شد، به یکی از برترین عناوین ریسینگ در نسل هشتم کنسول‌های بازی تبدیل شد. با وجود اینکه این بازی بر روی پلی استیشن 4 بسیار فوق‌العاده به نظر می‌رسد اما در بخش آنلاین خود نتوانست انتظارات هواداران را آن‌طور که باید و شاید پاسخ دهد.

نسخه اولیه این بازی پیش از این و در آذر ماه سال گذشته، در طی رویداد PlayStation Experience به نمایش در آمد و بسیاری از هواداران را به غرفه سونی کشاند.

در انتها دوباره یادآوری می‌کنیم که بازی Driveclub VR همراه با هدست واقعیت مجازی پلی استیشن وی آر در تاریخ 13 اکتبر (22 مهر) عرضه خواهد شد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar