تماشا کنید: عاقبت ناگوار سلفی گرفتن با کروکدیل!

تماشا کنید: عاقبت ناگوار سلفی گرفتن با کروکدیل!

در ماه جولای سال 2016 (تیر ماه 1395) و ماه آگوست سال 2015 (مرداد ماه 1394) خبرهای ناگواری را در پی تلاش دو فرد برای ثبت عکس سلفی با مار زنگی شنیده بودیم. اگر این حوادث را به یاد نداشته باشید، حتماً می‌توانید حدس بزنید که چه اتفاقی افتاده است. در هر دو حادثه، مار به سمت عکاس حمله‌ور شده و به او نیش زده است و در نتیجه‌ی آن، فرد با خطر مرگ مواجه شده است و مجبور شده تا اقامت پرهزینه‌ای را در بیمارستان بگذراند.

بیشتر بخوانید:

آخرین مورد مربوط به تلاش شخصی برای ثبت تصویر سلفی با یک کروکدیل می‌شود! در این حادثه، یک زن 41 ساله‌ی فرانسوی که به عنوان توریست از پاک ملی Khao Yai کشور تایلند بازدید می‌کرده است، تصمیم می‌گیرد تا خاطره‌ای را با این حیوان خطرناک به ثبت برساند. این زن و همسر وی برای گرفتن عکس سلفی با این کروکدیل ماده‌ی غول‌پیکر، خم می‌شوند که ناگهان این حیوان با حمله به زن فرانسوی، تکه‌ای از ران پای او را طعمه‌ی خود می‌کند.

قربانی این حادثه به سرعت برای مداوا به بیمارستان محلی برده می‌شود. از وضعیت وی هنوز اطلاعاتی نداریم. بنابراین باید گفت که تکرار حادثه‌هایی از این دست، پیام روشن و واضحی را برای ما دارد. بله، درست است، ثبت تصاویر سلفی کار بسیار آسانی است و اکنون به لطف دوربین‌های پیشرفته‌تر و سایر ابزارهای کمکی، می‌توان عکس‌های سلفی بسیار چشم‌نوازی را گرفت و بدون شک گرفتن این تصاویر با حیوانات خانگی مشکلی ندارد، اما تصمیم برای داشتن عکس سلفی با حیوان مرگباری چون کروکدیل، به هیچ عنوان قابل توجیه نیست.

ویدیوی زیر، مربوط به پوشش یکی از شبکه‌های کشور تایلند از این حادثه می‌باشد که می‌توانید آن را از طریق کانال دیجی رو در آپارات به تماشا بنشینید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید