سامسونگ تیزری از گلکسی S8 را در روز هشتم اسفند ماه به نمایش خواهد گذاشت

سامسونگ تیزری از گلکسی اس 8 را در روز هشتم اسفند ماه به نمایش خواهد گذاشت

سامسونگ رسماً اعلام کرد که گوشی هوشمند پرچم‌دار گلکسی اس 8 (Galaxy S8) را در کنگره جهانی موبایل رونمایی نخواهد کرد، اما این بدان معنی نیست که هیچ خبری از این گوشی در MWC 2017 نباشد. به نظر می‌رسد سامسونگ در کنفرانس خبری اسفند ماه این کنگره، کلیپ 1 دقیقه‌ای از این گوشی را نشان خواهد داد.

شایعات بسیار زیادی از این گوشی هوشمند در وب‌سایت‌های خبری منتشر شده ولی تا کنون این کمپانی کره جنوبی هیچ اظهار نظری درباره جزئیات، قیمت و زمان رونمایی گوشی پرچم‌دار خود نکرده است. کارشناسان یکی از دلایل این سکوت را به مشکلات ایجاد شده در فبلت گلکسی نوت 7 (Galaxy Note 7) نسبت داده‌اند و بیان کردند که سامسونگ می‌خواهد گوشی هوشمند بدون نقصی را وارد بازار کند.

سخنگوی سامسونگ در گفتگو با وب‌سایت CNET تایید کرد که گلکسی S8 در MWC 2017 رونمایی نخواهد شد و بر خلاف رسوم قبلی این کمپانی، رونمایی از گوشی پرچم‌دار به تعویق خواهد افتاد. بنا به گزارش‌های منتشر شده سامسونگ تیزری از گلکسی اس 8 را رسماً در این رویداد نمایش خواهد داد که باعث می‌شود طرفداران گلکسی را مشتاق‌تر از گذشته کند. پیش‌بینی شده این گوشی اوایل فروردین ماه سال آینده یا حداکثر اردیبهشت ماه رونمایی شود و به بازار آید.

از روز گذشته سامسونگ شروع به دعوت طرفدارانش به حضور در کنفرانس خبری روز هشتم اسفند ماه در MWC 2017 کرده است که در تصویر این دعوت نامه پایین دستگاهی را با دکمه هوم و قاب دور باریکی نشان می‌دهد. شایعه شده سامسونگ در این نمایشگاه تبلت گلکسی تب اس 3 (Galaxy Tab S3) که نسل بعدی تب اس 2 (Tab S2) است را معرفی خواهد کرد. باید اعلام کنیم که رونمایی از تبلت جدید و نشان دادن تیزر گلکسی اس 8، خبرهای هیجان‌انگیز این رویداد خواهند بود. برای خبرهای بیشتر از سامسونگ و گوشی پرچم‌دارش همراه دیجی رو باشید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید