اینستاگرام امکان ارسال آلبوم عکس را ممکن می‌سازد!

اینستاگرام باز هم به فیسبوک شبیه‌تر خواهدشد.

این اپلیکیشن در حال آزمایش قابلیت جدیدی است که به کاربران اجازه می‌دهد تا چندین عکس و یا ویدئو را در یک پست ارسال کنند. دقیقاً همانند قابلیت ارسال آلبوم در فیسبوک.

این قابلیت که فعلاً در نسخه آزمایشی اپلیکیشن اینستاگرام در اندروید قرار دارد به کاربر اجازه می‌دهد تا حداکثر ده عدد عکس و ویدئو را در یک پست با هم ارسال کند. البته با توجه به اینکه در نسخه آزمایشی امکان ارسال پست وجود ندارد، مشخص نیست که این آلبوم عکس در نهایت به چه شکلی نمایش داده می‌شود. اما به نظر می‌رسد که پست نهایی چیزی شبیه به تبلیغات اینستاگرام باشد و کاربر با کشیدن انگشت خود روی صفحه آنها را ورق بزند.

برای ارسال اینگونه پست‌ها کافی است تا کاربران انگشت خود را روی یک عکس نگه دارند، سپس امکانی ظاهر می‌شود که به کاربر اجازه می‌دهد تا چندین عکس و یا ویدئو را همراه با تصویر اولیه انتخاب و ارسال کنند.

instagramدر صورتی که اینستاگرام تصمیم بگیرد تا این قابلیت را به نسخه نهایی اپلیکیشن خود اضافه کند، فضای این شبکه اجتماعی به شدت تغییر خواهد کرد. بسیاری از کاربران تاکنون تلاش می‌کردند تا همیشه بهترین عکس خود را پست کنند، اما قابلیت جدید کاربران را تشویق می‌کند تا عکس‌های نه چندان با کیفیت خود را نیز در این شبکه اجتماعی ارسال کنند.

سخنگوی اینستاگرام در مورد این قابلیت جدید هیچ اظهارنظری نکرده است، اما به نظر می‌رسد که تغییرات جدید در راستای سایر فعالیت‌های شرکت برای افزایش به اشتراک گذاری عکس‌ها و ویدئوها است. اضافه کردن قابلیت‌های ارسال استوری و ویدئوهای پخش زنده از دیگر تلاش‌های اینستاگرام برای داشتن ویژگی‌هایی همانند اسنپ‌چت (SnpaChat) بوده است.

البته این ویژگی فعلاً فقط در نسخه آزمایشی اینستاگرام قابل دسترسی است و هیچ تضمینی وجود ندارد که به نسخه نهایی نیز اضافه شود. اما همینکه اینستاگرام این ویژگی را به جای اینکه فقط برای تعداد بسیاری از محدود کاربران عرضه کند، برای هرکس که دارای نسخه آزمایشی است عرضه کرده نشان می‌دهد که این شرکت به صورت جدی به افزودن قابلیت ارسال آلبوم‌ها فکر می‌کند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Mashable
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها