بهبود عملکرد منوی سریع در پلی استیشن 4 با نصب به‌روز رسانی جدید

آپدیت 4.00 نرم افزار پلی استیشن 4 دیروز منتشر شد. این به‌روزرسانی چندین ویژگی جدید و برجسته را با خود همراه دارد که می‌تواند برای کنسول بازی خیلی خوب باشد.

این به‌روزرسانی جدید در کنار طراحی مجدد رابط کاربری، منوی سریع (Quick Menu) را نیز ارائه می‌دهد. با نگه داشتن دکمه PS منوی ذکر شده باز می‌شود که میان برهایی به جوامع (communities)، دوستان (Friends) و موسیقی (Music) به وسیله اسپاتی فای در آن وجود دارد. من معمولاً در مورد این قبیل چیزها هیجان زده نمی‌شوم اما داشتن گزینه‌های بیشتر درست در نوک انگشتان، شگفت انگیز است به خصوص از امکان تغییر سریع وضعیت آنلاین. بسیاری از مواقع شما نیاز دارید به تماشای نتفلیکس بپردازید و دریافت دعوت‌نامه چت نیز برای شما مشکل ساز نشود.

باز شدن منوها با تغییرات جدیدی همراه است و زیبا و آسان باز می‌شوند. ویژگی به اشتراک گذاری نیز بسیار سریع‌تر شده است. شما همچنین می‌توانید یک چت را به سهولت راه اندازی کنید. دیگر کارکرد عالی این آپدیت امکان مشاهده جایزه‌ها و افتخارات (Trophies) خود در بازی حتی به صورت آفلاین است. گزینه‌ای هم برای آشکارسازی جایزه‌های مخفی وجود دارد.

ps4 trophies

تمرکز بر روی راحتی هم صورت گرفته و پیشرفت بسیار خوبی داشته است. همچنین شما می‌توانید با ساختن پوشه‌هایی در صفحه اصلی به سازماندهی برنامه‌ها و بازی‌های خود بپردازید. با زدن گزینه Options به شما اجازه داده می‌شود تا هر آنچه که می‌خواهید را داخل این پوشه‌ها با نام دلخواه اضافه کنید. تعدادی از کاربران از این ویژگی در راه‌های منحصر به فرد استفاده می‌کنند.

همچنین این به‌روزرسانی کاربران را آماده رسیدن پلی استیشن 4 اسلیم (Slim) و پلی استیشن 4 پرو می‌کند و اضافه شدن توانایی انتقال داده‌ها از یک کنسول به دیگری و پشتیبانی از کیفیت HDR نشان دهنده این موضوع است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید