دروغ بزرگ شیائومی لو رفت؛ گوشی Mi MAX بدون حاشیه نیست!

همانطور که در خبرها پرداختیم روز گذشته شیائومی از یکی از جذاب‌ترین گوشی های هوشمند خود که تا به حال تولید کرده، پرده بارداری کرد. این گوشی هوشمند به طور ویژه‌ای از یک صفحه نمایش 6.4 اینچی بهره می‌برد که پنل جلویی آن یا درواقع همان صفحه نمایش این گوشی 91.3 درصد کل بدنه را تشکیل می‌دهد.

در حالی که خود شیائومی این گوشی را فاقد حاشیه صفحه نمایش می‌نامد، این گوشی هرچند کم اما همچنان دارای لبه‌های کنار صفحه بوده و نمی‌توان آن را محصولی فاقد حاشیه صفحه دانست. در واقع لبه‌ها به طور قابل ملاحظه‌ای ضخیم‌تر از آن چیزی هستند که شیائومی در تصاویر تبلیغاتی مربوط به گوشی هوشمند Mi MIX نشان می‌دهد؛ بنابراین این گوشی در دنیای واقعی آن چیزی نیست که شیائومی قصد داد به باور مشتریانش بخوراند!

promo-imageشیائومی نباید به ما دروغ می‌گفت. ما همچنان بر این باوریم که این تلفن همراه، یک محصول عالی و درجه یک است اما این کار شیائومی شرم آور است که در ظاهر با تصاویر تبلیغاتی قصد دارد بینندگان را فرید دهد و قابلیتی را نشان آن‌ها دهد که در دنیای واقعی نمی‌توانند مشابه آن را در دست بگیرند. برای آن که بیشتر صحبت‌های ما را درک کنید می‌توانید تصاویر زیر را مشاهده کرده و خودتان رندرهای تبلیغاتی رسمی شیائومی با عکس‌هایی از این گوشی در دنیای واقعی که توسط خبرنگار ما (منبع) تهیه شده را مشاهده کنید.

promo-image-left-vs-real-life-photo-right-1حتی اگر در دنیای واقعی این گوشی چیزی نباشد که در تصاویر تبلیغاتی نمایان است، باید گفت که شیائومی می مکس یک گوشی بسیار جذاب و عالی خواهد بود. با این حال این گوشی هیچ چیز جدیدی در طراحی برای عرضه کردن نخواهد داشت. شرکت ژاپنی شارپ چندین سال است که گوشی های خانواده آکوا خود را با این سبک و سیاق روانه بازار می‌کند که نخستین نسل از آن به 2 سال پیش و گوشی آکوا کریستال بازمی‌گردد. هرچند که گوشی آکوا کریستال از یک صفحه 5 اینچی و مشخصات سخت افزاری میان رده بهره می‌برد و این در حالیست که Xiaomi Mi MIX به قدرتمندترین سخت افزار برای یک گوشی پرچمدار تجهیز شده است.

 promo-image-left-vs-real-life-photo-right

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید