Palabre: برنامه‌ی زیبا و همه‌کاره‌ی خبرخوان RSS برای اندروید

اگر جزء کسانی هستید که علاقه دارند تا از آخرین اخبار روز مطلع شوند، به احتمال بسیار فراوان برای رسیدن به این هدف، برنامه‌ای مبتنی بر فیدهای RSS بر روی گوشی هوشمند خود نصب کرده‌اید. اما ما در معرفی برنامه‌ی برگزیده‌ی این هفته‌ی خود تصمیم داریم به شما یک اپلیکشن جایگزین در این زمینه پیشنهاد کنیم که امتحان کردن آن بی شک ضرری نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

برنامه‌ی Palabre یک ابزار RSS همه کاره است و با طراحی متریال گوگل ساخته شده است. این اپلیکشن تمام ویژگی‌هایی که شما ممکن است از یک برنامه‌ی مبتنی بر RSS بخواهید، دارا است. در Palabre می‌توانید محیط کاربری برنامه را با تنظیم چینش‌ها و تم شخصی سازی کنید. اما مهم‌ترین ویژگی این اپلیکشن، پشتیبانی آن از محتواهای مختلف و ارائه دهندگان اخبار بی شمار می‌باشد.

اپلیکشن Palabre از Feedly, Flickr, Inoreader, The Old Reader, Twitter, Feedbin و منابع بسیار دیگری پشتیبانی می‌کند. فرمت‌هایی هم چون RSS 2.0 و Atom توسط این برنامه پشتیبانی می‌شوند. فیدهای OPML نیز قابل ایمپورت کردن هستند. اخبار و مقالات را می‌توان برای مشاهده‌ی آفلاین ذخیره کرد و حتی امکان همگام سازی با گجت پوشیدنی اندرویدتان هم وجود دارد تا بتوانید مستقیماً از طریق آن‌ها به اخبار و مقالات مورد علاقه‌ی خود دسترسی پیدا کنید. همان طور که می‌بینید، تمام قابلیت‌های لازم و ضروری در Palabre وجود دارند.

اگر با فیدهای RSS سر و کار دارید و نیازهای خود را از این طریق برآورده می‌کنید، حتماً باید این برنامه را امتحان کنید. به شما قول می‌دهیم که با اپلیکشنی فراتر از انتظارهایتان روبرو خواهید شد.

دانلود رایگان برنامه‌ی Palabre از گوگل پلی استور

هم چنین در گالری پایین می‌توانید به تماشای تصاویری از محیط کاربری این اپلیکشن کاربردی بپردازید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar