افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

همانطور که می دانید اینستاگرام از طریق هشتگ ها و فالوورها کاربران خود را به یکدیگر متصل می کند. از این رو هرچه تعداد فالوور واقعی شما بیشتر باشد شانس بیشتری برای دیده شدن توسط دیگران را به دست می آورید. این استفاده بستگی به نوع هدف شما دارد.

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی تولید شده توسط کمپانی فیس بوک است که در سال 2010 به جهان عرضه شد. در سال 2012 این شرکت از نسخه آی او اس آن نیز رونمایی کرد و تا سال 2016 این رسانه اجتماعی به اوج قدرت و تاثیر گذاری خود رسید. همانطور که می دانید اینستاگرام از طریق هشتگ ها و فالوورها کاربران خود را به یکدیگر متصل می کند. از این رو هرچه تعداد فالوور واقعی شما بیشتر باشد شانس بیشتری برای دیده شدن توسط دیگران را به دست می آورید.

از اینستاگرام درست استفاده کنید

از اینستاگرام نیز مانند هر شبکه اجتماعی دیگری می توان استفاده های فراوانی داشت. این استفاده بستگی به نوع هدف شما دارد. اگر به دنبال راه اندازی کسب و کار، ارائه هنر، تولید محتوا آموزشی و یا هرگونه محتوا دیگر، ارائه خدمات، تبلیغ کسب و کار، کسب درآمد، اتصال به دوستان و یا هرگونه فعالیت اجتماعی دیگری را دارید، می توانید از اینستاگرام به عنوان یک ابزار بسیار خوب، همه گیر و کارآمد استفاده کنید.

اهمیت فالوور واقعی و فالوور ایرانی

بسیاری از شرکت هایی که اقدام به فروش پنل اینستاگرام می کنند ممکن است از یک سری اکانت های جعلی یا اصطلاحا فیک برای بالا بردن تعداد لایک ها و فالوورهای شما استفاده کنند. خوب در این موارد شاید تعداد فالوورهای شما روی کاغذ افزایش پیدا کند اما مطالب شما تنها توسط اکانت هایی دیده شده است که هیچ فرد واقعی در پشت آنها وجود ندارد. لزا فالوور واقعی اینستاگرام از این حیث مهم است که با وجود اشخاص حقیقی به افزایش بهره وری پیج اینستاگرام شما کمک می کند.

افزایش فالوور واقعی اینستاگرام
افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

اما حال که از واقعی بودن فالوورهای خود مطمئن شدیم نوبت به ملیت آنها است. اگر قصد تولید محتوا به زبان فارسی را دارید حتما به ایرانی بودن فالوورهای خود دقت داشته باشید. فالوور ایرانی اینستاگرام علاوه بر اینکه زحمات شما برای تولید محتوا را هدر نمی دهند، به دیده شدن و جذب مخاطب بیشتر آن نیز کمک می کنند.

ممکن است بسیاری از افراد برای تبلیغ کسب و کار خود دست به تبلیغاتی با قیمت های هنگفت بزنند! اما اصلا نیازی به این کار نیست! شما با خرید فالوور ارزان اینستاگرام می توانید به راحتی هرچه تمام تر کسب و کار خود را از همین امروز شروع کرده و در معرض دید سایرین قرار دهید.

پنل اینستاگرام چیست ؟

شما برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام خود نیاز به یک شرکت معتبر و یا یک وب سایت با پنل اینستاگرام قابل اطمینان دارید. شما با استفاده از پنل اینستاگرام قادر خواهید بود جهت خرید امکاناتی مانند موارد زیر اقدام کنید:

افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

 • خرید فالوور ایرانی اینستاگرام
 • خرید فالوور واقعی اینستاگرام
 • خرید فالوور ارزان اینستاگرام
 • خرید لایک ایرانی اینستاگرام
 • خرید ویو پست و ویو استوری اینستاگرام با تعداد بسیار زیاد
 • خرید کامنت اینستاگرام و …

شما می توانید با استفاده از پنل اینستاگرام به آسانی هرچه تمام تر از قیمت انواع سرویس ها و خدمات مطلع شده و با استفاده از نظر پشتیبان ها و مشاوران اقدام به خریدی مطمئن داشته باشید. مهمترین نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید پشتیبانی است. در برخی موارد ممکن است اینستاگرام در صورت مشاهده افزایش بسیار زیاد فالوورهای شما در مدت زمان کوتاه شما را با ربات اشتباه گرفته و اقدام به بستن اکانت شما کند. لذا حتما در انتخاب سیستم پشتیبانی پنل اینستاگرام خود دقت کنید.

پنل نمایندگی اینستاگرام

بنا به توضیحات قبلی به اهمیت پنل اینستاگرام پی بردیم. اگر قصد راه اندازی کسب و کاری را دارید هیچ چیز به اندازه بسته شدن صفحه مجازی شما نمی‌تواند شما را از عرصه رقابت دور نگه دارد. اما نگران نباشید با استفاده از پنل اینستاگرام، با اطمینان خاطر کامل صفحه اینستاگرام خود را مدیریت کنید.

پنل نمایندگی اینستا گرام با عرضه خدمات و پشتیبانی های بسیار خوب به شما در راه اندازی کسب و کار خود کمک می کند. برخی از خدمات این پنل نمایندگی اینستاگرام عبارتند از:

 • سرویس ها متنوع
 • قیمت بسیار ارزان
 • بروزرسانی های مداوم
 • انجام سفارشات به صورت خودکار
 • امکان افزایش یا کاهش قیمت ها و …

در نهایت توجه داشته باشید که در دنیای امروز همه امکان استفاده از فضاهای مجازی را دارند، اما کسی در این کسب و کار موفق تر است که بتواند بهتر از سایرین خود را در دید عموم قرار دهد. داشتن تعداد زیادی فالوور واقعی اینستاگرام نقش بسیار کلیدی در دیده شدن کسب و کار شما در بین کاربران و مصرف کنندگان خواهد داشت.

این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و محتوای آن توسط تبلیغ‌دهنده تهیه شده است.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها