باگ های جدید گلکسی S6 و S6 Edge

اگر اخبار دیجی رو را دنبال کرده باشید، حتما خبر وجود باگ در قسمت مدیریت حافظه گلکسی S6 را به یاد دارید. اما این باگ تنها باگ پرچمدار گوشی های سامسونگ نیست.

در کنار باگ مربوط به حافظه که باعث می شد برنامه هایی که در پس زمینه قرار دارند از کار بیفتند، باگ هایی نیز مربوط به اتصالات بی سیم و عمر باطری در این گوشی دیده شده است.

اشکالات مربوط به اتصال بی سیم همانند مشکلی است که iOS 8 هنگام عرضه با آن روبرو بود، که باعث کاهش سرعت اتصال و ناپایداری آن می شود. البته در این بین راه حل هایی نیز برای این موضوع ارائه شده ولی باز هم مانند iOS 8 برای همه کاربران قابل استفاده نبوده و مشکل را به طور کامل رفع نمی کنند.

مشکل بعدی مربوط به عمر باطری دستگاه می شود. در حالی که برخی وجود این مشکل را حتی قبل از به بازار آمدن این گوشی پیش بینی کرده بودند، زیرا باطری آن در مقایسه با S5 به طور قابل ملاحظه ای کوچک تر شده و مهمتر از همه توسط کاربر قابل تعویض نیست. مشکل به حدی وخیم است که بعضی از خریداران این گوشی اعلام کرده اند که بدون شارژ مجدد، حتی یک روز کامل نیز نمی توانند از گوشی خود استفاده کنند.

باز هم تاکید می کنیم که راههایی برای مقابله با این مشکلات ارائه شده ولی به صورت آزمون و خطا بوده و هیچ تضمینی برای رفع مشکل ندارند.

نتیجه این که این مشکلات به همراه تعدادی دیگر از مشکلات کوچک گوشی S6، نیازمند ارائه آپدیت رسمی از سوی شرکت سازنده می باشند. پس اگر تاکنون اقدام به خرید این دستگاه نکرده اید، در خرید خود عجله نکرده و تا زمان حل و فصل مشکلات توسط سامسونگ صبور باشید تا هزینه و وقت خود را بی جهت تلف نکنید.

منبع: zdnet.com

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید

نظرات بسته شده است.