برای بتلفیلد V تا مارچ ۲۰۱۹ بتل رویال عرضه نخواهد شد

 

بعضی  از مردم به چیز‌های عجیبی آلرژی دارند. یک عده غذاهای معمولی اذیتشان می‌کند و برای برخی حتی نور خورشید هم می‌تواند آزار دهنده باشد.
اما کمپانی الکترونیک آرتز (EA) با اعلام به تعویق افتادن مود بتل رویال بتلفیلد V نشان داد به موفقیت حساسیت دارد!
طبق اظهارات این کمپانی، تا مارچ ۲۰۱۹ نباید منتظر رویال مود باشیم و این درحالی‌ست که در آن زمان از  عرضه‌ی این بازی ۴ ماه و از عرضه‌ی کال آف دیوتی و حالت بتل رویالش، ۵ ماه خواهد گذشت.
داستان زمان عرضه‌ی استاروارز: بتل‌فرانتز 2 و تمامی حواشی پیرامون آن به ما یاد داد که ضربه زدن EA به خود موضوع چندان عجیبی نیست؛ اما حتی آن موضوع هم نمی‌تواند خبر عجیب عرضه نشدن فایرستورم مود، حتی بعد از به تاخیر انداختن عرضه‌ی بازی از اکتبر به نوامبر را از یادمان ببرد‌. اگرچه ساخت آن بر عهده‌ی استودیو دیگری‌ست، اما حالت بتل رویال یکی از بزرگ‌ترین وعده‌ها برای نسخه‌ی بعدی این بازی پرطرفدار نیز بوده است.
به نظر می‌آمد بتلفیلد از اولین موفقیت های تریپل-اِی(AAA) در بتل رویال ‌باشد؛ کال اف دیوتی به نظر ریسک بزرگی بود: بازی‌هایی که ۱۰ بازیکن در یک تیم حضور  دارند، به نظر نمی‌رسد با نقشه‌ی 100 طراحی شده برای بازی‌های 100 نفره چندان سازگار باشند. اما بتلفیلد سابقه‌ی خوبی در ساخت بازی‌هایی با شمار بازیکن بالا، نقشه‌های گسترده و سیستم سلاح مبتنی بر جنگ تاکتیکی و نه سبک آرکیدِ کال اف دیوتی: بلک اپس ۴ دارد.
در گزارشات قبلی EA درباره‌ی درباه‌ی فایرستورم اطلاعاتی داده بود و اعلام کرده بود که این حالت تنها برای بازی‌ به‌صورت گروهی عرضه شده است. مانند مودهای دیگر بتلفیلد، تقسیم‌بندی به صورت ۱۶ گروه ۴ نفره است. تنها تفاوت بین فایرستورم و مودهای دیگر بتلفیلد V، کم شدن دفعات بازگشت به بازی بعد از مرگ (Respawn)، و محدود شدن نقشه با حلقه‌ی آتش، مشابه با دایره‌ی پابجی و یا طوفان فورت‌نایت می‌باشد که این حالت را می‌توان در تنظیمات حالت Conquest نیز داشت.
بتلفیلد V چیزی بیشتر از فایراستورم است. ما وقتی EA نسخه اوپن بتا را عرضه کرد موفق شدیم بازی را امتحان کنیم که به‌وضوح می‌توانستیم پتانسیل بالای بازی را در آن مشاهده کنیم.
مطالب پیشنهادی
guest
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها