آی پینز

برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ در مرداد ماه 1401

نمایشکاه الکامپ همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. این نمایشگاه در عرصه طراحی، ساخت و تولید و پشتیبانی از محصولات، خدمات، محتوی و راهکارهای صنایع الکترونیک، کامپیوتر و دیجیتال در اقتصاد ایران و بزرگترین رویداد فناوری کشور است.

در همین رابطه ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ اعلام کرد:

به اطلاع عموم فعالان حوزه فناوری ارتیاطات و اطلاعات کشور می رساند، پس از فراز و فرودهای فراوان و با مساعد شدن شرایط عمومی وآغاز مجدد برگزاری نمایشگاه‌ها، تاریخ جدید برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک( الکامپ) به عنوان بزرگ ترین رویداد فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور مشخص شد.

بر اساس اعلام ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ، این نمایشگاه توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران از روز سه شنبه ۱۱ مرداد لغایت روز جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

در بخش اصلی نمایشگاه الکامپ_1401، شرکت‌های بزرگ فناوری اطلاعات و ارتباطات، مجموعه های دانش بنیان، فعالان اکوسیستم استارت آپی کشور شامل شرکت‌ها، تیم‌ها و گروه‌ها، اپراتورهای ارتباطی، دستگاه های دولتی و اجرایی کشور و فعالان اصلی این حوزه حضور خواهند داشت.

بخش‌های دیگر الکامپ شامل الکام استارز، الکام پیچ، الکام تاکز، الکام جابز، تینو استارز، توان تک، آوردگاه سرمایه و اتاق شتاب نیز پذیرای حضور پرشور جوانان خلاق و شرکت های نوآور خواهد بود.

ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ برای تسریع در فرایند امور اجرایی نمایشگاه، از روز شنبه مورخ ۲۱ خردادماه کار ثبت نام متقاضیان را آغاز و این فرایند را تا ۴ تیرماه ادامه خواهد داد.

متعاقبا و پس از تاييد مدارك متقاضيان از سوی ستاد برگزاری و بر اساس اولويت ثبت نام از متقاضيان و بر اساس متراژ اعلام شده جهت جانمايی دعوت خواهد شد. جزييات و شرايط جانمايی در اطلاعيه های بعدی اعلام می گردد.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر  می توانند به نشانی :www.Iran-elecomp.com مراجعه فرمایید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها