رفع مشکلات استارت آپ ها با تصویب طرح نوآفرین

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به تصویب طرح نوآفرین در هیات دولت گفت: با تصویب این طرح، مشکلات استارت آپ هایی که در مراحل نخست رشد هستند رفع می شود.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سید جمال هادیان طبایی زواره، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های وزارت ارتباطات به مناسبت گرامیداشت روز روابط عمومی اظهار کرد:

طرح نوآفرین که در هیأت دولت تصویب شد یکی از اتفاقات مهم در حوزه حمایت از استارت آپ ها محسوب می شود.

وی درباره طرح نوآفرین توضیح داد: این  طرح  باعث ایجاد تحول در حوزه استارت آپ ها و شرکت‌های نوپا می‌شود و مشکلات بیمه، مالیات و جذب سرمایه گذاری استارت آپ‌هایی که در مراحل اول رشد هستند را رفع می‌کند.

حمید عباسی، مدیرعامل و عضو هیأت مدیره موسسه پیام نیز در این جلسه با اشاره به نقش روابط عمومی‌ها در حوزه ارتباطات خاطر نشان کرد: نقش روابط عمومی‌ها در حوزه ارتباط با مشتریان، سازمان‌ها، شرکت‌ها و اطلاع رسانی دقیق و به موقع مهم محسوب می‌شود به طوری که روابط عمومی هر سازمان یکی از اصلی‌ترین سرمایه‌های آن مجموعه است و توجه به آن باعث رشد و ارتقا مجموعه‌ها در ابعاد مختلف خواهد شد.

وی نقش موسسه پیام بین سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه وزارت ارتباطات را همانند یک روابط عمومی دانست و افزود:

موسسه پیام نقطه اتصال بین سازمان‌ها، کارکنان و خانواده‌هاست. این موسسه با ایجاد تعامل در حوزه‌های مختلف فرهنگی، ورزشی و رفاهی سعی دارد نقاط مشترکی برای ایجاد روابط تنگاتنگ و صمیمانه ترسیم کند.

عباسی خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم تا برای بازخورد بهتر اعضا، خدمات را گسترش دهیم و رضایت نسبی آنها را فراهم  کنیم.
در ادامه جلسه مدیران روابط عمومی سازمان‌ها و شرکت‌های ارتباطی به هم  اندیشی و تشریک مساعی در خصوص مسائل  این حوزه پرداختند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع www.ict.gov.ir

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar