ششمین ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه دانشگاه صنعتی شریف

250 نفر از نخبگان برنامه نویسی کشور در ششمین ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه دانشگاه صنعتی شریف

پس از برگزاری پنج دوره مارتون برنامه نویسی تلفن همراه در سال های 92 الی 96 و حضور گسترده برنامه نویسان حرفه‌ای از کل کشور در این مسابقات، هم اکنون «دانشگاه صنعتی­ شریف» در حال برگزاری «ششمین دوره­ی ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه» به تاریخ 15 الی 17 شهریور ماه سال جاری و در محل دانشگاه صنعتی شریف می باشد. لازم به توضیح است در این مسابقات تیم هایی شامل برنامه نویس، گرافیست و ایده پرداز و … ، 48 ساعت وقت دارند تا نسخه اولیه یک برنامه کاربردی تلفن همراه را طی یک سری قوانین و مقرات خاص طراحی و پیاده سازی کنند.

در این رویداد حدود 500 نفر از برنامه نویسان کشور ثبت نام کرده‌اند که پس از بررسی های انجام شده 250 نفر جواز ورود به مسابقات را دریافت نمودند.
این افراد در قالب 80 تیم از دانشگاه های کل کشور شامل دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه امیر کبیر، علم و صنعت، خواجه نصیر، دانشگاه تهران و از شهرستان های مشهد، اصفهان، یزد، کرمانشاه، شیراز، گلستان، تبریز، بناب، بابل و … می باشند.

این رویداد توسط مجموعه های ذیل مورد حمایت قرار گرفته است:

مجموعه کافه بازار، شرکت سفرهای علی بابا، شرکت راهکارهای همراه کارینا، شرکت تهران اینترنت، شرکت رادصا، مجموعه شرکت های فناپ، سازمان فرابورس ایران، شتابدهنده امید، شرکت راهمکار های متن اول آریا

هدف اصلی:

شناسایی تیم های برنامه نویسی برجسته کشور، شناسایی ایده های بکر و خلاقانه و ورود این تیم ها به بازار کار

شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://mpm.sharif.ir مراجعه فرمایید.

تلفن تماس: 66002713 – 66019377

مسابقه برنامه نویسی

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها