دنیای تکنولوژی | آخرین اخبار تکنولوژی

فراری gtc4lusso خودروی شاهکار

خودرو فراری gtc4lusso اولین بار در نمایشگاه خودروی ژنو رونمایی شد و نسخه‌ی فیس لیفت شده از فراری ff به شمار می‌‎رود.

داخل خودرو فراریgtc4lusso فوق العاده دوست داشتنی است، می‌توانید یک خودرو کلاسیک داشته باشید که داخل آن اسپرت و کاملاً چرمی است. چرم این خودرو واقعاً عالی و چرم مخصوص گاو و دوخت صندلی‌ها هم عالی است و اگر خریدار تمایل داشته باشد می‌تواند یک نشان گل دوزی شده اسب بر روی صندلی‌ها به عنوان آپشن سفارش دهد. کار با این خودرو بسیار آسان است زیرا بیشتر کنترل‌های خودرو روی فرمان (مثل یک خودرو فرمول یک) قرار دارند؛ فرمان این خودرو در واقع یک فرمان آپگرید شده است که روی آن فیبر کربنی و چراغ‌هایی برای موتور دارد. استفاده از تمام کنترل‌ها راحت و سیستم تهویه هم خوب است اما دکمه‌های استفاده شده در کنسول وسط و تهویه‌های بالای آن (که پلاستیکی هستند) کمی ارزان به نظر می‌رسند و برای خودرویی با این رنج قیمت اصلاً مناسب نیستند.

فضای پا و سر برای راننده عالی است و در کنسول وسط دو نگهدارنده برای بطری و یا لیوان آب، فیش سیستم صوتی و ارتباط با اپل کارپلی وجود دارد. یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نسبتاً بزرگ دارد و برای استفاده از جهت یاب می‌توان روی نقشه زوم کرد و نشانه گذاری انجام داد. پشت فرمان دو صفحه مشاهده می‌کنیم که صفحه سمت راست وضعیت رانندگی و خودرو را نشان می‌دهد. وسط این دو صفحه نمایشگر صفحه‌ای وجود دارد که دور موتور را نشان می‌دهد. در صندلی‌های عقب فضای کافی برای پا و سر وجود دارد، ورودی usb  در کنسول وسط بین دو صندلی عقب وجود دارد که افراد می‌توانند توسط آنها گوشی‌های خود را شارژ کنند، دو عدد جا لیوانی و دو تهویه هوای مربوط به سرنشینان عقب را دارد. یک نمایشگر سرنشین جلو آپشنال وجود دارد که به سرنشین اجازه می‌دهد تا کارهایی مثل رفتن به حالت ماهواره‌ای برای کمک به راننده انجام دهد؛ همچنین توانایی پخش موسیقی، نشان دادن حالت‎های رانندگی و دور موتور را دارد.

در صندوق عقب این خودرو یک پله وجود دارد و همین مانع از جادار بودن آن می‌شود؛ اگر بخواهید از یک چمدان استاندارد ارزان قیمت استفاده کنید به زور می‌توانید آن را داخل صندوق عقب جای دهید و در واقع باید از یک ست چمدان فراری استفاده کنید. با اهرم‌های کنار صندلی‌های عقب می‌توان آنها را به طور کامل تا کرد تا صندوق عقب فضای بیشتری داشته باشد.

برای بررسی رانندگی با فراریgtc4lusso، آن را در حالت لانچ قرار می‌دهیم، این خودرو را می‌توان با موتور توربو جفتی ۸v و ۳.۹ لیتری انتخاب کنید که تقریباً  سریع است و۶۱۰ اسب بخار قدرت و گشتاور ۵۶۰ نیوتن بر متر مربع دارد؛ اما انتخاب موتور ۱۲ vو ۶.۳ لیتری بنزینی تنفس طبیعی با ۶۸۰ اسب بخار قدرت و ۶۹۷ نیوتن بر متر مربع گشتاور انتخابی عالی است. وزن خودرو تقریبا ۲ تن است، فرمان بسیار سریع و منعطف که با چرخش کامل به یک سمت سریع جهت عوض می‌کند. این خودرو چهار حالت رانندگی: اسپرت، کامفورت، خیس و برف را دارد. با قرار دادن خودرو در حالت کامفورت، سیستم تعلیق تطبیقی شل شده و به راحتی از دست اندازها عبور می‌کند و شما ممکن است فکر کنید که این به خاطر گذاشتن دنده به حالت اتوماتیک ایجاد می‌شود. قرار دادن خودرو در حالت اسپرت و فشردن دکمه روی فرمان، سیستم تعلیق را به حالت نرم در جاده پر دست انداز درمی‌آورد. پر سر و صدا نیست و فقط صدای تایر و پنجره‌ها را می‌شنوید که آن هم خیلی کم است. این خودروای است که با آن می توانید مسیر های خیلی طولانی رانندگی کنید.

با توجه به اینکه سایت دیوار هم اکنون بزرگ‌ترین بسته درج آگهی رایگان خودرو به شمار می‌رود برای خرید و فروش خودرو فراریgtc4lusso به آگهی‌های بخش خرید خودرو مراجعه کنید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع ویرلن
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar