چهار جایزه دو میلیون تومانی برای فریلنسرها و کسب و کارها

اینکارنت، شبکه بزرگ خدمات ایران، با هدف مرتبط کردن خدمات گیرندگان، فریلنسرها و کسب و کارها به وجود آمده است. هر خدمتی که احتیاج داشته باشید، از مترجم و آشپز گرفته تا طراح وب و کابینت ساز را می‌توانید در اینکارنت درخواست کنید. پس از تعریف پروژه، حرفه‌ای هایی با تخصص مرتبط با درخواست شما پس از خواندن توضیحات، قیمت پیشنهادی خود را در سایت وارد می کنند و شما می توانید با بررسی رزومه، نمونه کارها، امتیاز و صحبت با آنها، یک حرفه‌ای را برای انجام آن انتخاب کنید.

فریلنسر هستید؟

یافتن شبکه ای که بتوان از آن پروژه های مختلف و مرتبط با تخصص را پیدا کرد همیشه یکی از دغدغه های اصلی فریلنسرها بوده است. علاوه بر آن بعضی مشاغل هنوز سیستم آنلاینی برای ارائه خدمات ندارند. مثلا اگر شما یک آهنگساز هستید آیا می توانید به صورت آنلاین پروژه بگیرید؟ اینکارنت به این نیاز پاسخ می دهد. شما امکان این را دارید که با ثبت نام به عنوان یک حرفه‌ای از ثبت درخواست خدمات مرتبط با تخصصتان مطلع شوید.

در کمپین آشنا داری که از روز 5 بهمن ماه شروع شده است، کاربران می توانند با ثبت شغل و تخصص خود علاوه بر افزایش مشتریان خود، در قرعه کشی چهار جایزه دو میلیون تومانی وجه نقد شرکت کنند. همچنین اگر از آشنایان خود برای ثبت تخصص دعوت کنید در قرعه کشی یک دستگاه آیفون X شرکت می کنید. برای توضیحات بیشتر و شروع می توانید صفحه کمپین آشنا داری را مشاهده کنید.آیفون X

ارزش هایی که اینکارنت به آن ها پایبند است شامل به اشتراک ‌گذاری، ایجاد فرصت برابر برای همه، ایجاد اعتماد اجتماعی در جامعه، حفظ حریم خصوصی کاربران و حفظ محیط ‌زیست است. ما به دنبال ایجاد شرایطی هستیم که در آن همه برای رسیدن به آنچه می خواهند فرصت یکسانی داشته باشند. منتظر حضور شما در اینکارنت هستیم.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها