بلیط هواپیما فلای تودی

قیمت خرید خانه در استانبول

خرید خانه در استانبول و بطور کلی خرید خانه در ترکیه، یکی از چالشهای جذابی است که در سالیان گذشته به یکی از انتخاب های محبوب سرمایه گذاران سراسر جهان تبدیل شده است. درواقع خرید خانه در استانبول را از چندین جهت میتوان انتخابی ویژه به حساب آورد. اول آنکه با خرید خانه در استانبول میتواند خیالتان از افزایش سرمایه و ارزش افزوده‌ی آن راحت باشد. چرا که هرساله به قیمت ملک در استانبول اضافه میشود.همچنین تنوع قیمت خرید خانه در استانبول همواره گسترده بوده و با هر توان مالی میتوانید به خرید ملک در این شهر اقدام کنید.

علاوه بر اینها با خرید خانه در استانبول میتوانید به دنیایی از آثار باستانی جذاب، مراکز تجاری و فرهنگی متعدد، تفریحات بی نهایت، تکنولوژی بالای شهری، زیبایی خیره کننده و اقتصاد قدرتمند سلام کنید! به راستی استانبول در تمامی سالیان گذشته به مانند یک آهنربای قدرتمند عمل کرده و گردشگران زیادی را به سوی خود کشانده است. به طوریکه در سال گذشته در حدود 13 میلیون!! گردشگر از سراسر جهان وارد این شهر شده و البته که بسیاری از افراد به خرید خانه در استانبول اقدام کرده اند.

اما حال این سوال به وجود می آید که قیمت خرید خانه در استانبول چقدر است؟! و این شهر دارای چه مزایای جذابی است که قلب تمامی گردشگران را تسخیر می کند…؟

قیمت خرید خانه در استانبول

به مانند تمامی شهرهای ترکیه، قیمت خرید خانه در استانبول نیز تابع پارامترهای مختلفی می باشد. سال ساخت، متراژ بنا، فاصله از دریا، نوع ساختمان، سبک معماری، محله مورد نظر و … همگی میتوانند بر قیمت خرید خانه در استانبول موثر باشند.

نکته مهم اینجاست که تقریباَ ارزانترین قیمت خرید خانه در استانبول، در حدود 500 میلیون تومان می‌باشد. برخی از قیمتهای کلی خانه در این شهر به شرح زیر است:

  • قیمت آپارتمان 1 خوابه و 3 خوابه در محله شیشلی استانبول حدوداَ معادل 700000 لیر و 1.500.000 لیر می‌باشد.
  • قیمت خانه در بیلیکدوز استانبول (1 خوابه و 3 خوابه) به ترتیب معادل 450.000 لیر و 1.100.000 لیر است.
  • و یا اگر به دنبال قیمت ارزان تر خانه در استانبول هستید، آپارتمان های 1 خوابه و 3 خوابه در منطقه اسنیورت استانبول برابر با 400.000 لیر و 750.000 لیر می‌باشد.

قیمت خرید ویلا در استانبول

مشخصاَ قیمت خرید ویلا در محله های مختلف استانبول متفاوت است. به عنوان مثال در محله سارییر، امکان خرید ویلا در استانبول (3 خوابه) با قیمتی معادل 2.000.000 لیر فراهم است که فوق العاده می‌باشد. همچنین در محله سارییر استانبول میتوانید ویلاهایی تماماَ لوکس و با امکانات فول را با قیمتی در حدود 8.000.000 لیر خریداری کنید. تا علاوه بر داشتن یک زندگی مجلل در پایتخت فرهنگی زیبای اروپا، به اخذ دائمی اقامت ترکیه نیز اقدام کنید.

قیمت خرید خانه در استانبول

خرید خانه در استانبول برای تحصیل

تحصیل در استانبول و ترکیه همواره متقاضیان فراوانی داشته است. زیرا جایگاه آموزش عالی، فرهنگ و تحصیل در استانبول همیشه بالا بوده است و دولت ترکیه نیز در سالیان گذشته با ارتقای سطح تحصیلی و آموزشی، نشان داده است که دانشگاه های این کشور پتانسیل‌های ویژه ای برای تحصیل دارد. کافیست بدانید که سالانه بیش از 4میلیون دانشجو در استانبول مشغول تحصیل هستند. با توجه به محله های ارزان متعدد در این شهر، تقریباَ عیچگاه مشکلی برای اجاره و خرید خانه در استانبول وجود نداشته است.

بد نیست بدانیدکه با توجه به وجود 61 دانشگاه عالی در استانبول، برآورد شده است که تا سال 2023 در حدود 25% مشارکت خصوصی در بخش آموزش این شهر فعال شود. بنابراین خرید خانه در استانبول برای تحصیل نیز میتواند انتخابی سراسر پرسود باشد!

جاذبه های گردشگری استانبول

بدون شک زیبایی منحصر بفرد و وجود دنیایی از جاذبه های گردشگری، مهمترین دلیل استقبال بسیار گسترده از خرید خانه در استانبول است. درواقع وجود مسجد ایاصوفیه، مسجد سلطان احمد، ارگ روملی حصار، کاخ دلما، قصر توپ کاپی و آب انبار تاریخی باسیلیکا از یک طرف… و وجود جزایر رویایی پرنس، بازار بزرگ استانبول، کلیسای چورا، مسجد سلیمانیه، موزه های تاریخی و هنری متعدد، تنگه جذاب بسفر، تپه پیرلوتی و قلعه یدیکوله از طرف دیگر، همه و همه نشان از وجود یک شهر رویایی و یک سرمایه گذاری عالی برای خرید خانه در استانبول می دهد. جالبتر اینجاست که این اماکن جذاب، تنها بخشی از جاذبه های گردشگری جذاب استانبول به شمار می رود!!!

قیمت خرید خانه در استانبول

بنابراین بی دلیل نیست که این شهر سالانه بیش از 10 میلیون گردشگر را به سوی خود جذب نموده و توسط سازمان یونسکو نیز به ثبت جهانی رسیده است. همچنین بیشترین میزان سرمایه گذاری در ترکیه نیز مربوط به خرید خانه در استانبول بوده است. وجود زیبایی های شهری، باستانی و دریایی متعدد و قیمت ارزان خرید خانه در استانبول، موجب شده است که این شهر به یکی از سرمایه پذیرترین شهرهای جهان تبدیل شود.

وضعیت اقتصادی خرید خانه در استانبول

مشخصاَ وضعیت ویژه اقتصادی این شهر ترکیه، یکی از مهمترین دلایل خرید خانه و ملک در استانبول می باشد. چرا که وضعیت اقتصاد استانبول را به جرئت میتوان در یک کلام «عالی و فوق العاده» توصیف نمود. فضای اقتصادی شدیداَ پویا، صنعت گردشگری قدرتمند، وجود بازارها، دفاتر اقتصادی معتبر و پاساژهای گوناگون و تمرکز بسیاری از صنایع در این شهر، همه و همه حکایت از شرایطی عالی دارد که میتواند خرید خانه در استانبول را به لحاظ اقتصادی نیز به خوبی توجیه کند.

اما چرا استانبول به عنوان «شهر برتر جنوب اروپا در سالیان آینده» انتخاب شده است؟!. شاید دلیل این امر را بتوان به گزارش های معتبر متعدد، از جمله مجله معتبر fDi مربوط دانست. جایی که خرید ملک در استانبول را به عنوان یک استراتژی مناسب برای سوددهی های ویژه آینده معرفی نموده است.

تفریحات متعدد در استانبول

بد نیست بدانید که علاوه بر تمامی ویژگیهای عنوان شده، استانبول به عنوان چهارمین شهر برتر غذایی جهان و پایتتخت فرهنگی اروپا معرفی شده است. همچنین استانبول به عنوان نهمین شهر برتر در زمینه تجارت دوستانه در کل قاره اروپا انتخاب شده است که موجب ترغیب سرمایه گذاران سراسر جهان برای خرید خانه در استانبول شده است.

وجود انواع تفریحات دریایی، کافه های لوکس و رستوران های متعدد با غذاهایی لذیذ، میتواند برای همیشه طعم زندگی رویایی، جذاب و لذتبخش را برای هر گردشگر و اقامت کننده ای بوجود بیاورد. این یک حقیقت است که افرادی که به خرید خانه در استانبول اقدام کرده و یا به عنوان گردشگر در این شهر حضور داشته اند، همواره در تمامی نظرسنجی ها به رویایی بودن این شهر رای داده اند. و حضور دائمی در این شهر را به یک لذت رویایی و همیشگی با هزاران جاذبه تفریحی و گردشگری، تشبیه نموده اند!

اجاره خانه در استانبول یا خرید؟!

میخواهید برای خرید خانه در استانبول اقدام کنید؟! و یا به سراغ اجاره خانه در استانبول خواهید رفت؟!

در واقع اتخاذ این تصمیم میتواند به عوامل مختلفی چون دلایل شخصی، میزان بودجه، هدف و مدت اقامت و همچنین نزدیکی به مکانی خاص مربوط باشد. چنانچه قصد اجاره خانه در استانبول را داشته باشید، بایستی بدانید که ارزانترین قیمت اجاره خانه در این شهر در حدود 800 لیر می باشد. البته اگر بخواهید به سراغ اجاره‌ی خانه های لاکچری و فول استانبول بروید، احتمالاَ بایستی چیزی در حدود 7500 لیر برای این کار کنار بگذارید!

برای درک بهتر این موضوع، بایستی به بررسی قیمت یک نمونه آپارتمان دو خوابه در مرکز استانبول بپردازیم. درواقع برای اجاره چنین آپارتمانی در مرکز استانبول، حدوداَ بایستی دوهزار لیر هزینه کنید. این در حالیست که قیمت اجاره آپارتمان دوخوابه در محله بیلیک دوزو استانبول در حدود 1250 لیر می‌باشد. به همین نسبت، پیدا کردن خانه هایی با اجاره‌های ارزانتر در محله های مختلف استانبول امکانپذیر خواهد بود.

اخذ اقامت ترکیه با خرید خانه در استانبول

خرید خانه در استانبول به مبلغ 250.000 دلار، میتواند موجب شود تا مجوز اقامت در ترکیه را بدست بیاورید. چه چیزی بهتر از این؟!

در حقیقت چنانچه به خرید خانه در ترکیه به مبلغ حداقل 250.000 دلار اقدام کنید و تا سه سال این ملک را در تملک خود نگه دارید، میتوانید به اخذ اقامت ترکیه اقدام نمایید. البته همچنین لازم است که 6000 دلار نیز به عنوان سرمایه در حساب بانکی خود در ترکیه نگه دارید.

در حالت دیگر، میتوانید با خرید ملک در ترکیه و یا مثلاَ خرید خانه در استانبول به مبلغ 60.000 دلار، نسبت به دریافت اقامت توریستی کشور ترکیه اقدام نمایید. این اقامت به صورت 3 ساله به هر سرمایه گذاری اعطا میشود و تا ده سال نیز قابل تمدید خواهد بود. همچنین در ادامه میتوانید با استفاده از قوانین کار و پرداخت حق بیمه 5 نفر از اتباع ترک، به تبدیل اقامت توریستی به اقامت دائم، اقدام نمایید.

خرید ملک در ترکیه و ارزش افزوده

همانگونه که پیشتر نیز عنوان شد، خرید خانه در ترکیه با ارزش افزوده و سود مناسبی در گذر زمان همراه خواهد بود. کافیست بدانید که در 4 سال گذشته، همواره قیمت ملک در ترکیه، بیشتر از نرخ ارز افزایش داشته است!!

همچنین 98% از محله های ترکیه، همواره افزایش قیمت چشمگیری را در سالیان گذشه تجربه نموده اند. بنابراین میتوان گفت که خرید خانه در استانبول، ازمیر، بدروم، آنتالیا، آنکارا و هر نقطه ای از ترکیه، اگر آگاهانه و با استفاده از تجربیات شرکتهای معتبر و باتجربه باشد، میتواند ارزش افزوده‌ی جذابی را برای سرمایه گذاریتان به ارمغان بیاورد.

با ناب هاوس، خیالتان از خرید ملک راحت راحت!

شرکت ناب هاوس (https://naab-house.com) با تجربه‌ی نزدیک به یک دهه حضور موفق در زمینه خرید و فروش ملک در ترکیه، انگلیس، آلمان و قبرس و انجام صدها معامله‌ی موفق و ویژه، آماد‌ه‌ی ارائه انواع خدمات مشاوره و خرید خانه در ترکیه به تمامی سرمایه گذاران گرامی می‌باشد.

بد نیست بدانید که بیش از 200 مورد گزینه‌ی عالی خرید در اختیار مجموعه معتبر ناب هاوس می‌باشد. تا چنانچه قصد هرگونه:

  • خرید خانه و ملک در ازمیر
  • خرید خانه در استانبول (محله های بشیکتاش استانبول، ببک، باسین اکسپرس، باهچه شهر، ساریر، مسلک استانبول و…)
  • فروش ویلا و آپارتمان در آنتالیا
  • خرید ملک در بدروم و کوشی آداسی
  • خرید خانه در آنکارا

و … را داشته باشید، تا آخرین گام در کنار شما عزیزان باشیم. از همین رو پیشنهاد میکنیم جهت اطلاع از جزئیات ملک ها و اطلاع از آخرین قیمت های موجود، با کارشناسان و مشاورین برجسته و باتجربه مجموعه ناب هاوس تماس حاصل نمایید.

دفتر مرکزی ایران: تهران – خیابان گاندی – نبش کوچه 23

تماس: 02188721092 – 02188722027 – 09124265750 – 09129533282 – 09126147685

دفتر استانبول: Atatürk, Zuhal Sk. No:1, 34500 Büyükçekmece/İstanbul

00905316839816

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغاتی ندارد.

مطالب پیشنهادی
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
معمار
معمار
2 ماه قبل

چه متن جالب و متفاوتی بود. واضحتر در رابطه با قیمت ها گفته شد!