شاسی بلندهای بی وای دی با چه قیمتی خرید و فروش می‌شوند؟

انواع شاسی‌بلند بی وای دی در چند سال اخیر به کمک شرکت کارمانیا به ایران واردشده‌اند و طیف جدیدی از خودروهای بزرگ و درعین‌حال ارزان‌قیمت را وارد بازار ایران کرده‌اند. این خودروها تا حدود زیادی باسلیقه ایرانی‌ها همخوانی دارند و امکان استفاده از آن برای افراد با سلایق مختلف وجود دارد. اگرچه اولین خودرو شرکت بی وای دی مدل f3 بود اما در چند سال اخیر خریدوفروش انواع بی وای دی به‌صورت شاسی‌بلند در دو مدل s6 و s7 انجام می‌شود.

در این مطلب می‌خواهیم وضعیت این دو نوع شاسی بلند بی وای دی را در بازار ایران بررسی کنیم و ببینیم که خودروی صفر یا کارکرده آن با چه قیمتی به فروش می‌رسند.

شاسی بلند بی وای دی S6

شاسی‌بلند بی وای دی s6 مخصوص کسانی ست که حاضرند برای یک ماشین صفر کیلومتر و مبلغی بالاتر از ۲۰۰ میلیون تومان بپردازند. این شاسی‌بلند زیبا با یک موتور ۲۴۰۰ سی سی کار می‌کند که دارای ۴ سیلندر خطی است. بنابراین ازلحاظ قیمتی و ازلحاظ کیفیت خودرو می‌توان ادعا کرد که مناسب سلیقه بسیاری از افراد ایرانی است.

این خودرو که با حداکثر قدرت ۱۶۰ اسب بخار و نهایت گشتاور ۲۲۹ نیوتون متر کار می‌کند، در حال حاضر در بازار ایران باقیمتی حدود ۲۰۴ میلیون تومان به فروش می‌رسد. البته مدل‌های کارکرده این شاسی‌بلند در سایت دیوار باقیمت‌های متفاوتی هستند. به‌عنوان‌مثال دریکی از آگهی‌ها ۱ بی وای دی s6 مربوط به سال ۹۶ گذاشته‌شده است که تمامی امکانات آن کامل است. این خودرو که تصادفی نبوده و ویژگی‌های یک خودروی صفرکیلومتر را دارد، باقیمت بالغ‌بر ۱۸۳ میلیون تومان به فروش می‌رسد. طبیعتاً خرید شاسی‌بلند بی وای دی s6 به‌صورت کارکرده می‌تواند گزینه خوبی برای خریداران باشد.

شاسی بلند بی وای دی S7

شاسی‌بلند بی وای دی اس ۷ یکی از خودروهای جدیدی است که توسط شرکت کارمانیا در بازار ایران عرضه‌شده و در حال حاضر نمونه کارکرده آن در بازار موجود نیست. این شاسی‌بلند یک نمونه قوی‌تر و پیشرفته‌تر نسبت به بی وای دی s۶ است که پیشرفت‌های چشمگیری دارد.

خریدوفروش بی وای دی s7 در بازار بسیارکم است و بیشتر حواله‌های آن به‌صورت پیش‌فروش در سایت دیوار عرضه می‌شود. حواله این خودرو که از یک موتور ۲۰۰۰ سی‌سی مجهز به توربو شارژر و همچنین چهار سیلندر خطی بهره می‌برد، باقیمت‌های متفاوتی به فروش می‌رسد. دریکی از این آگهی‌ها زمان تحویل خودرو دی ۹۷ اعلام‌شده است که به دلیل تأخیر فروشنده آن را باقیمت ۱۰۰ میلیون تومان در سایت دیوار گذاشته است.

نمونه‌های زیادی از این حواله‌ها در سایت دیوار وجود دارد که شانس خرید یک خودروی شاسی‌بلند خیلی قوی را به شما می‌دهد. خودرو شاسی‌بلند بی وای دی اس 7 ویژگی‌هایی دارد که شاید برای خریداران جالب به نظر برسد. دارا بودن ایربگ‌های جانبی و پرده‌ای، سیستم ضد سرقت ایموبیلایزر، امکان روشن کردن موتور از راه دور و همچنین فراهم آوردن ۲۰۳ اسب بخار قدرت نشان از برتری این شاسی‌بلند دارد.

شاسی بلندهای بی وای دی با چه قیمتی خرید و فروش می‌شوند؟چکار کنیم؟

پاسخ دادن به این سؤال تا حدود زیادی به وضعیت مالی و همچنین سلیقه شما بستگی دارد. خودرو شاسی‌بلند بی وای دی s7 قابلیت‌های بیشتری دارد و به‌عنوان یک نسل پیشرفته‌تر شناخته می‌شود. بررسی‌های بازار نشان می‌دهد که احتمالاً قیمت این خودرو به‌مراتب بالاتر از مدل‌های قبلی خواهد بود. با توجه به اینکه حواله خرید این خودرو بیشتر فروخته می‌شود، قیمت حواله آن ۱۰۰ میلیون تومان تا ۱۲۰ میلیون تومان متغیر است.

خودرو شاسی‌بلند بی وای دی s6 هم به‌صورت صفر کیلومتر و هم به‌صورت کارکرده در بازار هست. بنابراین تنوع در انتخاب بیشتری برای این خودرو دارید. مبلغ پایین‌تر از مهم‌ترین امتیازات این نوع شاسی‌بلند است. اگر پول نقد دارید پیشنهاد ما این است که این خودرو را بخرید. اما اگر تنها مبلغ خرید حواله خودرو را دارید، شاید بهتر است به سراغ خرید شاسی‌بلند بی وای دی اس 7 بروید که حواله آن برای خرید موجود است.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع ویرلن
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها