آی پینز

ثبت نام در هشتمین ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور تمدید شد

همان‌طور که پیش از این هم اعلام شده بود، هشتمین ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور توسط دانشگاه صنعتی شریف و با حمایت معاونت علمی ریاست جمهوری، سازمان نظام صنفی رایانه، سازمان فناوری اطلاعات ایران، از تاریخ 12 الی 14 مهر ماه سال 1399 به صورت حضوری و در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار خواهد شد. اما، خبر خوب برای علاقه‌مندان اینکه مهلت ثبت نام در این مسابقات تا پایان شهریور ماه تمدید شده و کماکان فرصت برای حضور مهیا است.

کسانی که قصد ثبت نام در این مسابقات را دارند، باید به نکات زیر توجه کنند:

1- مطالعه قوانین و مقررات مسابقه و آنچه باید بدانید، که در وب‌سایت اختصاصی رویداد به آدرس mpm.sharif.ir قرار گرفته،‌ الزامی است.

2- از آنجا که برگزاری این دوره از مسابقات تحت شرایط بیماری کرونا می‌باشد، رعایت پروتکل‌های بهداشتی به شرح زیر الزامی است و برگزار کنندگان رویداد نیز امکانات لازم جهت رعایت این موضوع را پیش‌بینی کرده‌اند:
الف) استفاده از ماسک در کل مدت مسابقه الزامی است.
ب) همراه داشتن مایع ضدعفونی کننده در کل مدت رویداد الزامی می‌باشد.

3- در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی، برخلاف دوره‌های پیشین امسال متاسفانه امکان حضور تیم‌ها به صورت تمام وقت در سالن مسابقات وجود ندارد. بنابراین، طوری برنامه‌ریزی شده که در هر سه روز مسابقات تیم‌ها فقط از ساعت 8 صبح تا 8 شب در سالن مسابقه حضور داشته باشند. البته بعد از ساعت 8 شب مسابقه همچنان ادامه خواهد داشت و تیم‌ها از منازل و محل اسکان خود مسابقه را ادامه خواهند داد. (برنامه زمان‌بندی برگزاری رویداد به صورت کامل بر روی سایت مسابقات قرار گرفته است).

4- برای تیم‌های شهرستانی، امکان اسکان در هتل با 50 درصد تخفیف مهیا شده است. البته جهت استفاده از این مورد، تیم‌ها باید با دبیرخانه رویداد هماهنگ کنند.

5- ثبت نام به صورت تیمی می‌باشد و تیم‌ها باید حداقل 2 و حداکثر 4 نفر عضو داشته باشند. شیوه ثبت نام هم به این صورت است که هر یک از اعضا باید فرم مربوطه را به صورت انفرادی تکمیل کنند.

6- قبل از ثبت نام، رزومه کاملی از سوابق خود تهیه کرده و در قسمت مربوطه وارد نمایید.

7- پس از پایان مراحل ثبت نام، کارشناسان دبیرخانه جهت تایید ثبت نام با متقاضیان تماس خواهند گرفت. این تماس بعد از پایان مهلت ثبت نام (حدوداً هفته آخر شهریور ماه) انجام خواهد شد.

8- در صورت وجود هرگونه سوال می‌توانید با دبیرخانه ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور تماس حاصل فرمایید.

مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها