مینا مهرنوش به عنوان مدیر عامل جدید رایتل معرفی و منصوب شد

مینا مهرنوش روز یکشنبه 24 شهریور در جلسه‌ای که در شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی برگزار شد به صورت رسمی به عنوان مدیر عامل جدید رایتل معرفی و مشغول به کار شد.

وی پیش از مصوبه روز دوم شهریور هیات‌ مدیره رایتل که وی را به عنوان مدیرعامل این اپراتور منصوب و معرفی کرده بود، از تاریخ 1397/12/20 به عنوان عضو هیات مدیره رایتل منصوب شده و برای این اپراتور فعالیت می‌کرد.

همچنین مینا مهرنوش زمانی ریاست پارک علم و فناوری دانشگاه تهران (شعبه پردیس فارابی) را نیز بر عهده داشته و همین موضوع باعث ایجاد ارتباط نزدیک او با تیم‌های جوان و استارت‌آپی شد. وی با مدرک دکتری اقتصاد بین الملل در حوزه تجاری سازی و بین الملل سازی استارتاپ ها، تجربه و تخصص داشته و اولین بار رشته تجارت الکترونیکی در ایران توسط ایشان در دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران در سال 1385 راه اندازی شد.

شایان ذکر است که مینا مهرنوش با انتشار پنج کتاب و تألیف مقالات علمی و طرح‌های تحقیقاتی در نوآوری در مدل‌های کسب و کار از طریق فناوری های نوین از جمله ICT سهم بسزایی داشته است. وی همچنین زمانی صاحب امتیاز و مدیر مسئول روزنامه «کسب و کار» بود که در طول دوران فعالیت خود چندین بار در لیست بانوان برتر کارآفرین کشور قرار گرفت.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی‌رو دنبال کنید
مطالب پیشنهادی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.