معرفی کالاف دیوتی وارزون و نحوه خرید سی پی آن

عاشقان صنعت گیم و دنیای بازی ها قطعا بازی محبوب و مشهور Call Of Duty را به خوبی می شناسند. بازی ندای وظیفه به عنوان یک بازی در سبک تیراندازی اول شخص در تمامی رتبه بندی هایی که در مورد بهترین بازی های تاریخ صنعت گیم صورت گرفته است حضور داشته است. تاکنون نسخه های مختلف و متعددی از این بازی جذاب و هیجان انگیز در دسترس بازیکنان قرار گرفته اند که هرکدام ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فردی دارند و می توانند هیجان و جذابیت بالایی برای گیمرها داشته باشند. بازی Call Of Duty Warzone یکی از نسخه های بازی است که محبوبیت بالایی در میان گیمرها دارد و در تمامی پلتفرم ها از جمله PC، PS4، Xbox One و … قابل اجرا است.

سی پی کالاف دیوتی نقش بسیار پررنگی در انجام و اجرای تمام نسخه های بازی COD دارد و بازیکنان با استفاده از آن می توانند به تمامی تجهیزات موجود در بازی دسترسی داشته باشند، سطح خود را ارتقا بدهند و در رقابت های مختلف شرک کنند. وارزون به عنوان یک حالت جدید در بخش بتل رویال بازی ندای وظیفه شناخته می شود که در 24 ساعت ابتدایی معرفی آن بیش از 6 میلیون گیمر آن را نصب کردند. در ادامه مطلب به معرفی بیشتر Call Of Duty Warzone و نحوه خرید CP ندای وظیفه پرداخته خواهد شد.

معرفی Call Of Duty Warzone

بازی کالاف دیوتی برای اولین بار در سال 2003 و به وسیله کمپانی اکتیویژن تولید و عرضه شد و در سال های بعد توسط استودیوهایی مانند اینفینیتی وارد، تری آرک و اسلج همر گیمز توسعه پیدا کرد. در کمتر از 2 دهه و به دلیل استقبال بسیار زیاد گیمرها بیش از 15 نسخه مختلف از این مجموعه بازی در اختیار بازیکنان قرار گرفت. بازی Call Of Duty Warzone در سال 2020 عرضه شد و همانطور که گفته شد در 24 ساعت اول بیش از 6 میلیون گیمر آن را نصب کردند. در این بازی 150 بازیکن در تیم های 3 نفره ماموریت های خود را شروع می کنند، هرچند که در بخش هایی از بازی 200 بازیکن می توانند بازی کنند.

در حقیقت وارزون بخشی از عنوان Call of Duty: Modern Warfare 2019 است اما نیازی به خرید آن نیست و در فصل 2 محتوای Modern Warfare معرفی شد. Warzone توسط Infinity Ward و Raven Software توسعه یافته و توسط Activision منتشر شده است. بازیکنان می توانند با خرید cp کالاف دیوتی از امکانات و تجهیزات مختلف موجود در بازی نهایت استفاده را داشته باشند. البته باید اشاره کرد که وارزون یک سیستم ارزی جدید در بازی را با نام Cash معرفی می کند که گیمرها می توانند‌ از آن در اطراف وردانسک (Verdansk) و در Buy Stations بهره مند شوند. بازیکنان با استفاده از این Cash می توانند مواردی مانند ماسک های گازی، killstreaks و … را خریداری کنند.

حالت های بازی در Warzone

به صورت کلی بازی Call Of Duty Warzone از دو حالت بازی پشتیبانی می کند که شامل حالت های  Battle Royale و Plunder  و هستند. بعد از بازی Call of Duty: Black Ops 4 این دومین قسمت از بازی های ندای وظیفه است که از قسمت بتل رویال برخوردار است و تفاوت آن با Black Ops 4 این است که کمتر به ابزارها تکیه کرده است و از یک ارز جدید نیز استفاده کرده است. بازیکنان می توانند با استفاده از مقالات مربوط به آموزش کالاف دیوتی به خوبی از تمام جزئیات بازی ندای وظیفه مطلع شوند و در زمان سریع تری به موفقیت و پیشرفت برسند.

حالت Battle Royale

در حالت بتل رویال از این بازی گیمرها در یک نقشه پیوسته و متمرکز و تا زمانی که آخرین بازیکن مانده باشد به رقابت می پردازند. در جریان بازی چندین ماموریت برای بازیکنان بر پایه تیم تعریف می‌شود که هر کدام از آنها به نوبت فعال می شوند. هرچقدر که بازی پیشرفت کند و بازیکنان بیشتری حذف شوند مناطق بازی کمتر خواهد شد و بازیکنان باقی مانده مجبور می شوند به مکان های تنگ تری بروند. تا زمانی که بازیکن ماموریت خود را به اتمام نرسانده باشد قادر نخواهد بود که ماموریت جدیدی شروع کند. گیمر با استفاده از امکانات و تجهیزات خاصی باید از یک مکان خاص محافظت کند و زمانی که ماموریت خود را تکمیل کرد می تواند به پول، غنایم و توانایی ‌هایی ویژه‌ای دسترسی پیدا کند.

کال اف دیوتی وارزون

در این حالت مناطقی که غیر قابل بازی هستند با گاز سبز آلوده می شوند که باعث کاهش سلامتی بازیکن می شود و چنانچه بازیکن برای مدتی در آن بماند و به مناطق اصلی بازی برنگردد کشته خواهد شد. چنانچه گیمرها در Warzone کشته شوند می توانند در گولاگ یا زندان های معروف شوروی به بازی بر‌گردند. بازیکن در این گولاگ ها می تواند با سلاح های مشابه و در شرایط یکسان با دیگر بازیکنان کشته شده مبارزه کنند تا شانس دوباره ای برای حضور در نقشه اصلی بازی پیدا کنند.

حالت Plunder

در دومین حالت Warzone که با نام پلاندر شناخته می شود بازیکنان باید تمام تلاش خود را به کار بگیرند که بتوانند جایزه 1 میلیون دلاری را پیدا کنند. تیمی که بتواند در مدت کوتاه تری و با انجام ماموریت های مختلف یا خارج کردن سایر بازیکنان از بازی به پول بیشتری دسترسی پیدا کند برنده بازی خواهد بود. البته به غیر از دو حالت اصلی بتل رویال و پلاندر در وارزون چندین حالت محدود دیگر در بازی معرفی شده اند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. BR Buy Backs، Blood Money، Warzone Rumble، Mini Royale، Juggernaut Royale و Armored Royale حالت هایی هستند که به صورت محدود در این بازی وجود دارند و بازیکنان می توانند از آنها استفاده کنند. در هر کدام از این حالت ها بازیکنان می توانند با خرید سکه کالاف دیوتی موبایل امکانات و تجهیزات بیشتر و بهتری در اختیار داشته باشند و برای اهداف خودشان از آنها استفاده کنند.

نقشه ها و تجهیزات بازی کالاف دیوتی وارزون

همانطور که گفته شد نقشه بازی وارزون قابلیت پشتیبانی از 150 بازیکن را دارد که گاهی این عدد به 200 نفر نیز می رسد. نقشه بتل رویال این بازی 9 کیلومتر مربع است که در مقایسه با نقشه 2.5 کیلومتر مربعی در نسخه Black Ops حدود 3.5 برابر بزرگ تر است. به صورت کلی دو نقشه اصلی در بازی کالاف دیوتی وارزون در دسترس بازیکنان قرار دارد که به شرح زیر هستند:

نقشه وردانسک (Verdansk)

این نقشه به عنوان نقشه اصلی بازیبتل رویال وارزون شناخته می شود. این نقشه بر اساس شهر واقعی دونتسک (Donetsk) ساخته شده و بازیکنان می توانند مبارزات و ماموریت های متعددی در آن تجربه کنند.

نقشه تولد دوباره (Rebirth Island)

این نقشه به عنوان دومین نقشه در بازی وارزون معرفی شده است که بر اساس جزیره واقعی Vozrozhdeniya ساخته شده است. می توان گفت این نقشه یک طراحی مجدد از نقشه Alcatraz Island در بازی Black Ops 4 است که در مقایسه با نقشه Verdansk دارای مقیاس کوچکتری است و فقط 40 بازیکن می توانند در آن به انجام مسابقات و رقابت بپردازند.

بازی کالاف دیوتی

تجهیزات بازی وارزون

در این بازی بازیکنان می توانند به بیش از 200 نوع تجهیزات مختلف دسترسی داشته باشند که هر کدام می توانند قابلیت ها و کاربردهای مختلفی داشته باشند. از مهم ترین دسته های تجهیزات در این بازی می توان به انواع Flash Grenade، Stun Grenade، Smoke Grenade، Snapshot Grenade، Heartbeat Sensor،Gas Grenade، Stim و Decoy Grenade اشاره کرد. بازیکنان می توانند از هر کدام از این تجهیزات در مورقعیت ها و مکان های مختلف استفاده کنند و دشمنان خود را نابود کنند. خرید cp کالاف دیوتی موبایل ارزان می تواند کمک بسیار زیادی برای استفاده حداکثری گیمرها از این تجهیزات بکند و به آنها اجازه دهد که سطح خود را به خوبی ارتقا بدهند.

cp کالاف دیوتی

بازی ندای وظیفه مانند هر بازی دیگری از یک ارز منحصر به فرد استفاده می کند و بازیکنان می توانند با در اختیار داشتن این ارز به امکانات، تجهیزات و آپشن های متعدد و مختلفی دسترسی داشته باشند و آیتم های مختلف بازی را مطابق میل خودشان سفارشی و شخصی سازی نمایند. ارز رایج بازی ندای وظیفه با نام CP شناخته می شود و گیمرها می توانند برای ارتقای سطح خود، گذراندن مراحل و استفاده از امکانات مختلف از آن بهره ببرند. خرید cp کال اف دیوتی می تواند مزایای متعددی برای گیمرها داشته باشد و در حرفه ای شدن آنها نقش پررنگی ایفا کند. برای خرید سی پی کالاف دیوتی لازم است که بازیکنان به سایت ها و فروشگاه های معتبری مراجعه کنند. سی پی کالاف در بسته های مختلفی عرضه می شوند و بازیکنان باید بر اساس نیاز خود اقدام به خرید این بسته ها نمایند.

خرید cp کالاف دیوتی از سایت ایران موجو

امروزه سایت های متعددی در زمینه فروش جم و ارز رایج بازی ها در حال فعالیت هستند. سایت ایران موجو به عنوان یکی از معتبرترین سایت های فروشگاهی خدمات مختلفی به گیمرها و کاربران ارائه می کند که مهم ترین آنها فروش جم بازی ها می باشد. بعد از آنکه بازیکن وارد این سایت شد و بسته CP مورد نظر خود را برای خرید انتخاب کرد باید فرم مربوط به اطلاعات خودش (از جمله نام و نام خانوادگی، نام پروفایل و …) را کامل کند و سپس یوزر اکانت خود را وارد نماید و در نهایت خرید خود را کامل کنند. گیمرها می توانند خرید cp کالاف دیوتی و ارزان را در کمترین زمان ممکن از این سایت انجام دهند و از بازی محبوب خود نهایت لذت را ببرند.

سخن پایانی

کالاف دیوتی وارزون به عنوان یکی از نسخه های محبوب مجموعه COD با استقبال بسیار خوبی از جانب گیمرها مواجه شد به گونه ای که در ماه مه سال عرضه آن بیش از 60 میلیون نسخه از آن توسط گیمرها نصب شد. گیمرها با خرید سی پی کالاف دیوتی از سایت های فروشگاهی معتبری همچون ایران موجو می توانند از امکانات و تجهیزات بازی نهایت استفاده را ببرند و آیتم های مختلف را مطابق میل خود شخصی سازی نمایند.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغاتی ندارد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی‌رو دنبال کنید
مطالب پیشنهادی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.