آی پینز

نصاب دوربین مداربسته

برای اینکه دوربین مداربسته را برای منزل خود نصب کنید نیاز به نصاب دوربین مداربسته دارید، یکی از اهدافی که نصاب دوربین مداربسته باید در نظر داشته باشد این است که با کمترین تعداد دوربین مداربسته بیشترین شعاع دید را برای کارفرمای پروژه دوربین مداربسته ایجاد نماید.

اینکه برای نصب دوربین مداربسته خود از افراد غیر متخصص استفاده کنید برای شما تنها هزینه ایجاد می‌کند. ما با شناسایی بهترین تیم نصب دوربین مداربسته که خودشان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY هستند و دارای تعمیرگاه دوربین مداربسته نیز هستند را به شما معرفی می‌کنیم.

نصاب دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ مراجعه نمایید.

شرکت حفاظتی آریا با فعالیت در زمینه واردات، تولید، فروش مستقیم و نصب دوربین مداربسته و خدمات پس از فروش تا به امروز توانسته با کسب تجربه بیش از صد ها پروژه نظارت تصویری ، نیروهای متخصصی را تربیت کند که تنها با اجرای پروژه ها رضایت کامل را از مشتریان خود داشته باشیم و تا همیشه در کنار آنان قرار بگیریم. این مجموعه با نصب انواع دوربین مدار بسته دیجیتال و آنالوگ HD و دیگر مدل های آن همیشه این امید را در مشتریان خود قرار می‌دهد که کاری بسیار شیک، حرفه‌ای و تخصصی را برای آنان به ارمغان آورد. با نصب دوربین مداربسته از طرف ما می‌توانید انتقال تصویر رایگان و ۱۸ ماه گارانتی تعویض محصولات Infinity با ضمانت و گارانتی ۱۸ ماه آریا را داشته باشید.

شرکت حفاظتی آریا ارائه دهنده انواع خدمات نصب سیستم‌های امنیتی و نظارتی اماکن مانند دزدگیر، دوربین مداربسته در اسرع وقت و بصورت ۲۴ ساعته در تمام نقاط تهران و هفت روز هفته حتی در ایام تعطیل می‌باشد شرح خدمات:

● نصب انواع دوربین مداربسته مانند نصب دوربین آنالوگ، دوربین AHD، دوربینIP، دوربین HDCVI و …
● نصب ، راه اندازی و تعمیر انواع DVR و NVR
● تعویض آداپتور انواع دوربین و یا دستگاههای DVR و NVR
● ریست کردن رمز دستگاه DVR برای رفع فراموشی رمز دستگاه
● تعویض انواع فیش های ارتباطی برای دوربین مداربسته
● رفع مشکلات نویز دوربین مداربسته
● انتقال تصویر دستگاه DVR به روی موبایل و شماهده از روی اینترنت
● جابجایی دوربین مداربسته
● کابل کشی دوربین مداربسته و رفع مشکلات کابل کشی دوربین مداربسته
● گرفتن بک آپ و پشتیبانی از تصاویر ضبط شده از دی وی آر
● تعویض هارد انواع دی وی آر با ظرفیت های مختلف و یا تعویض با هارد دستگاه DVR
● …

ضمنا در صورتی که دوربین شما دچار مشکل شده باشد و نیاز به تعمیر داشته باشد، تیم تخصصی تعمیرگاه دوربین مداربسته آریا این امکان را دارد تا دوربین شما را از محل باز کند و به تعمیرگاه دوربین مداربسته آریا ارسال نماید و بعد از تعمیر به صورت رایگان برای شما نصب کند، تمام این خدمات به دلیل داشتن تیمهای تخصصی در زمینه دوربین مداربسته در حوزه های نصب، تعمیر، فروش، تولید می‌باشد.

نصاب دوربین مداربستهدوربین مداربسته برای منزل

نصب دوربین مداربسته برای منزل یکی از الزامات بسیار مهم در زندگی شهری مخصوصا شهر تهران می‌باشد، با توجه به اهمیت دوربین مداربسته در زندگی شهری و اینکه امنیت یکی از الزامات زندگی فعلی می باشد، میباست به این الزامات زندگی توجه ویژه نمود.

برای نصب دوربین مدار بسته منزل لازم است که برخی از نکات ایمنی را لحاظ نمایید، نصب دوربین مدار بسته منزل یکی از تخصصی ترین نصبهای دوربین میباشد که لازم است حتما به آن توجه شود در زندگی امروزی بحث حریم خصوص نیز مطرح است و باید دوربین مداربسته بگونه ای نصب شود که حریم خصوص رعایت شود.

نصاب دوربین مداربسته برای نصب دوربین مداربسته منزل باید حتما نسبت به ابن کار آشنایی کامل داشته باشد و بتواند بهترین نقاط را برای نصب دوربین مداربسته اسنتخاب نماید زیرا در منازل معمولا باید با تعداد کم دوربین مداربسته بیشترین بهره را برد.

معمولا برای نصب دوربین مداربسته منزل از دوربینهای با کیفیت AHD استفاده میشودنصب دوربین مداربسته برای منزل می بایست حتما به این نکته توجه شود که می بایست حتما از بهترین دوربین مداربسته استفاده شود.

برای دستگاههای DVR بهتر است از دستگاه DVR دارای گارانتی معتبر استفاده شود، توصیه ما به شما استفاده از تجهیزات دوربین مداربسته INFINITY که دارای گارانتی ۱۸ ماهه آریا هستند استفاده نماید.

دوربین مداربسته برای محل کار

یکی از بهترین روش‌های اجرای یک سیستم امنیتی قوی در محل کار، داشتن امکانات کنترل دسترسی است. یک سیستم کنترل دسترسی بر روی نرم افزاری است که برای مدیریت و نظارت بر افرادی که دسترسی به درها، چاپگرها و غیره دارند ضروری است.

رودی ها: اگر باز کردن و بستن دروازه های اصلی ساختمان اداری بخشی از سیستم کنترل دسترسی باشد، پس از آن، بازرسی امنیتی از سطح ورود خود شروع می شود. این باید با یک دستگاه نظارت مانند دوربین مداربسته به طوری که کارکنان می تواند ورودی یک بازدید کننده را متصل کند. باز و بسته شدن دروازه ها معمولا از طریق قفل های تخصصی انجام می شود.

درب های بیرونی: پس از ورودی اصلی (دروازه) امنیت درب های بیرونی می آید. کارکنان می‌توانند به سادگی با استفاده از کارت شناسایی خود برای باز کردن درب و یا استفاده از اسکن بیومتریک در حالی که بازدید کنندگان به یک ورودی خاص هدایت می‌شوند. کارت های بازدید کننده باید برای آنها زمانی که در ساختمان اداری هستند، به آنها داده شود.

مناطق حسابداری: باید دسترسی محدود به منابع انسانی و حسابداری داشته باشد. کارمند یا بازدید کننده باید مجوز دریافت این دو اداره را داشته باشند.‌

قفسه اطلاعات و مناطق انبار: امنیت شبکه باید یکی دیگر از اولویت های شرکت باشد. بنابراین دسترسی به اتاق های سرور یا کمدهای داده باید محدود باشد. همین امر برای مناطق انبار نیز انجام می‌شود.

قفل الکتریکی: سه نوع قفل الکتریکی (اعتصاب الکتریکی، قفل الکترومغناطیسی و سخت افزار الکتریکی) را می‌توان در قاب درب نصب کرد.

بنابراین یک شرکت باید یک سیستم امنیتی قوی را بکار گیرد و کارمندان باید همکاری کنند تا ایمنی و ایمنی اطلاعات بحرانی را تضمین کنند. توصیه ما به شما برای حفظ امنیت و محافظت از اموال، کارکنان و روند کاریتان، تماس با مجموعه دوربین مداربسته آریا و تیم متخصص نصب و مهندسین تعمیرکار این مجوعه است که محصولات با کیفیت برند معتبر INFINITY را تحت گارانتی طلایی آریا و خدمات پس از فروش برای شما به ارمغان می آورند آن هم با کمترین هزینه و تخصصی ترین خدمات با بهترین نصب دوربین مداربسته در تهران است.

نصاب دوربین مداربستهقیمت نصب دوربین مداربسته

با توجه به قیمتهای متنوعی که در بازار دوربین مداربسته، باید به این نکته توجه کرد که قیمت دوربین مداربسته بسیار وابسته به کیفیت دوربین مداربسته است پس دوربین مداربسته ارزان قیمت دارای کیفیت پایین و خدمات پس از فروش پایین هستند.

خرید دوربین مداربسته

برای خرید دوربین مداربسته باید به ابن نکته توجه کرد که هر سیستم دوربین مداربسته دارای الزامات خاص خود است که لازم است مورد توجه قرار بگیرد و ما به شما توصیه میکنیم که از فروشگاه دوربین مداربسته آریا برای خرید دوربین مداربسته استفاده نمایید.

نتیجه گیری برای نصاب دوربین مداربسته

ما به شما توصیه می‌کنیم حتما از نصب دوربین مداربسته برای محل کار یا منزل خود استفاده نمایید و با استفاده از دزدگیر امنیت خود را افزایش دهید.
توصیه می‌شود برای خرید دوربین مداربسته دید در شب جهت نصب به دستگاه DVR از فروشگاههای معتبر خرید نمایید. در این راستا می‌توانید از فروشگاه دوربین مداربسته آریا خرید نمایید و یا نصب دوربین مداربسته خود را به ما بسپارید.

نصاب دوربین مداربستهتماس با ما جهت نصاب دوربین مداربسته

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد. همچنین می‌توانید به وب سایت دوربین مداربسته آریا به آدرس اینترنتی https://infinity-cctv.ir/ نیز سر بزنید.

این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و دیجی رو هیچ مسئولیتی در قبال محتویات آن ندارد.

مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها