فلای تودی

کدام ماشین لباسشویی را بخریم؟

بسیاری از افراد هنگام بررسی ویژگی‌های ماشین لباسشویی‌های متنوع بارها با این سؤال مواجه می‌شوند که کدام ماشین لباسشویی را بخریم، بهتر است! زیرا کمپانی‌های مختلف عرضه کننده ماشین‌های لباسشویی قابلیت‌های متعددی را در این دستگاه‌ها استفاده کرده‌اند.

برخی از ماشین‌های لباسشویی دارای دیگ‌های الماسه نرم مانندی هستند که لباس‌ها را بدون این که تار و پود آن‌ها آسیب ببینند، می‌شویند؛ بنابراین افراد حساسی که نگران از بین رفتن بافت اصلی لباس‌هایشان هستند بهتر است از این ماشین‌های لباسشویی استفاده کنند.

از طرفی کودکان بیشتر از سایر اعضای خانواده لباس کثیف می‌کنند و مرتباً سبد لباس‌های کثیف آن‌ها در طول روز پر می‌شود، بنابراین اگر بخواهید بارها و بارها ماشین لباسشویی را روشن کنید تا این لباس‌ها شسته شوند به هیچ عنوان معقول نخواهد بود!

کمپانی سامسونگ ماشین لباسشویی را تحت عنوان ماشین لباسشویی ادواش عرضه کرده که کاملاً مناسب شستشوی لباس‌های کودکان است؛ بنابراین در طول روز بارها و بارها می‌توانید هنگام روشن بودن ماشین لباسشویی درون آن لباس‌های جدید اضافه کنید.

تکنولوژی‌های جدید در ماشین لباسشویی‌های جدید

تکنولوژی‌های جدید عرضه شده در بازار تنها به دنیای گوشی‌های تلفن هوشمند و رایانه‌ها راه پیدا نکرده‌اند! بلکه لوازم خانگی گوناگون مانند یخچال‌های ساید بای ساید، ماشین‌های لباسشویی و حتی ماشین‌های ظرفشویی نیز از تکنولوژی‌های جدید و امروزی برخوردار هستند.

در ماشین لباسشویی بوش جدید برنامه‌های شستشو از تنوع بیشتری نسبت به مدل‌های قدیمی برخوردار هستند، بنابراین در صورتی که بخواهید لباس‌های حریر را بشویید نیز می‌توانید از ماشین لباسشویی استفاده کنید و نیازی به شستشوی دستی نیست!

ماشین لباس شویی

ماشین لباسشویی آاگ نیز همانند ماشین لباسشویی بوش از فناوری‌های جدید و امروزی برخوردار است؛ بنابراین هنگام شستشوی لباس‌ها درون ماشین لباسشویی، نگران آسیب دیدن و پارگی آن‌ها نخواهید بود!

با توجه به این که ظرفیت‌های تعیین شده برای ماشین‌های لباسشویی متفاوت است، بنابراین درصورتی که لباس‌هایی بیش از حد ظرفیت دستگاه را به طور مداوم درون ماشین لباسشویی بشویید، به طور حتم دیگ طراحی شده دچار مشکل خواهد شد.

حتی ممکن است سیم اتصال به برق ماشین لباسشویی زیر قسمتی از کابینت رفته باشد و لای بر شده باشد! بنابراین ماشین لباسشویی پس از تلاش‌های فراوان به هیچ عنوان روشن نخواهد شد و مجبور هستید مانند گذشته لباس‌ها را با لگن و ماده شوینده در حمام بشویید!

اگر نمی‌خواهید خسته شوید و علاقه‌مند هستید که لباس‌ها به بهترین نحو ممکن شسته شوند، بهتر است خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آاگ یا تعمیر لباسشویی بوش را از کارشناسان فنی نمایندگی مجاز درخواست نمایید!

اهمیت استفاده از ماشین ظرفشویی در آشپزخانه

اگر هنوز هم جهت انتخاب و خرید یک ماشین ظرفشویی دچار تردید هستید، بهتر است کاربردهای لوازم خانگی گوناگون را یک بار مرور کنید.

بدون وجود یخچال فریزر نگه داری از مواد غذایی عملاً غیرممکن خواهد بود، زیرا مواد غذایی اگر در دمای مناسب قرار نداشته باشند بیشتر از 2 تا 3 روز دوام نمی‌آورند و فاسد می‌شوند.ماشین لباس شویی

همچنین در صورتی که گازی که در آشپزخانه مورد استفاده قرار می‌دهید از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد، ممکن است درجه حرارت شعله‌ها تنظیم نباشد و سبب سوختن یا خام ماندن غذا شود.

ماشین ظرفشویی نیز این امکان را در اختیار کاربر قرار می‌دهد که از شستشو دستی ظروف با مایع شوینده و اسکاچ بی‌نیاز باشد و حتی یک لیوان چای را پس از یک میهمانی مفصل با دست مورد شستشو قرار ندهد!

ماشین ظرفشویی بوش به عنوان یکی از کاربردی‌ترین وسایل آشپزخانه از بهترین کیفیت ممکن برخوردار است.

اما در صورتی که ماشین ظرفشویی نتواند آب را به خوبی در اطراف ظروف حرکت دهد یا مایع شوینده را حل کند! پس از شستشوی ظروف، لکه‌های ناخوشایندی بر روی آن‌ها مشاهده می‌شود که نشان دهنده عملکرد نامناسب دستگاه است.

قبل از این که مشکلات دستگاه حادتر شود و به طور ناگهانی از کار بیفتد، بهتر است خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی بوش را دریافت کنید. تا بتوانید با خیال راحت ظرف‌های روزانه اعضای خانواده را به وسیله آن بشویید و به انجام سایر امور روزانه‌تان بپردازید.

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها