بیش از 1 میلیون گلکسی نوت 7 هنوز در حال استفاده است

با وجود انتشار گزارش‌های متعدد پیرامون انفجار گلکسی نوت 7، صدور فراخوان جمع آوری آن و ممنوعیت حمل این گوشی در پروازهای هوایی حتماً تصور می‌کنید که دارندگان این گوشی به سرعت گوشی خود را با محصولات امن‌تر تعویض کنند.

بیش از 1 میلیون گلکسی نوت 7 هنوز در حال استفاده استاما در واقع اینگونه نیست و طبق گزارشی که توسط Apteligent منتشر شده، همچنان بیش از 1 میلیون گلکسی نوت 7 در دست صاحبانش در حال استفاده است. در این رابطه در نمودار بالا جدول زمانی وجود این گوشی قابل مشاهده است و همانطور که می‌بینید پس از صدور فراخوان نخست این نمودار کمی رو به پایین حرکت کرده اما در نهایت و در پایان نمودار و زمانی که مشخص شد دیوایس های جایگزین نیز دارای مشکل هستند شیب نمودار رو به بالا حرکت کرده است! دلیل این امر مشخص نیست اما این امکان وجود دارد که برخی کاربران نسبت به توصیه‌های سامسونگ بی اعتنایی می‌کنند و معتقدند گوشی آن‌ها دچار مشکلات ذکر شده نیست.

دلیل دیگر می‌تواند این باشد که برخی از این افراد خبرهای مربوط به انفجار گلکسی نوت 7 را نشنیده‌اند هرچند که این مورد کمی عجیب به نظر می‌رسد چراکه اخبار مربوط به این گوشی تقریباً در همه جای دنیا به تیتر اول خبرگزاری‌ها تبدیل شده است. به طور کلی با این وجود غیر ممکن خواهد بود که سامسونگ تمام گلکسی نوت 7 های موجود در بازار را جمع آوری کند.

منبع ubergizmo
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها