هواوی در سال 2016 بیش از 100 میلیون گوشی هوشمند به بازار عرضه کرده است

در مراسم عرضه رسمی هواوی نوا و نوا پلاس در چین، این کمپانی عرضه بیش از 100 میلیون گوشی هوشمند در سال 2016 را جشن گرفت. هواوی در حالی به این آمار دست یافته که سال گذشته به طور کلی 100 میلیون گوشی هوشمند به بازار عرضه کرده بود اما امسال با فاصله 2 ماه تا پایان سال به این رقم دست یافته است، بنابر این واضح است که عرضه گوشی‌های هوشمند هواوی به بازار در طول سال جاری با افزایش رو به رو بوده است.

علاوه بر این، چندین آمار قابل توجه دیگر نیز توسط این کمپانی به دست آمده که از آن بین می‌توان به فروش بیش از 1.5 میلیون آنر 8 و عرضه بیش از 6 میلیون هواوی P9 در کمتر از 5 ماه اشاره کرد. بنابراین برترین برند تلفن همراه چین دلایل خوبی برای جشن گرفتن دارد و اکنون پس از فتح بازار داخلی چین، این کمپانی به دنبال تبدیل شدن به برترین تولید کننده گوشی‌های هوشمند در سراسر جهان است.

در این رابطه، قرار است ماه آینده این کمپانی از میت 9 رونمایی کند، یک فبلت قدرتمند که در دو نوع منحنی و تخت عرضه خواهد شد. طبق گزارشاتی که تاکنون منتشر شده، این فبلت از آخرین نسل پردازنده کرین هواوی در کنار 6 گیگابایت رم استفاده خواهد کرد و دوربین دوگانه و تکنولوژی شارژ سریعی که در مدت 5 دقیقه شارژ باتری را به 50 درصد می‌رساند نیز برای آن در نظر گرفته شده است. همچنین گفته می‌شود این محصول جدید در 9 رنگ متفاوت عرضه خواهد شد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها