آی پینز

تصاویر خارق العاده و زیبا از دنیای حیوانات فتوشاپی

با وجود اینکه ما انسان‌ها اطلاعات جامع و کاملی درباره جهان پیرامون خود و به خصوص آن دسته‌ از حیواناتی که در اعماق دریا زندگی می‌کنند نداریم اما هنرمندان و متخصصان فتوشاپ تلاش کردند تا با کمک این مهارت، موجوداتی را خلق کنند و این سوال را ذهن ما ایجاد کنند: چه می‌شد اگر این حیوانات واقعا وجود داشتند؟ از طریق مهارت و تمرین، این افراد با استعداد حیواناتی ساخته‌اند که ما در رویاها و حتی در کابوس‌های شبانه خود می‌بینیم. در ادامه، می‌خواهیم 10 تصویر فتوشاپ از حیواناتی که شاید دوست داشتید در دنیای واقعی وجود داشتند را به شما نشان دهیم. با دیجی رو همراه باشید.

1. سی رکس (Sea-rex)

تصاویر فتوشاپ از حیوانات:سی رکس

این تصویر ترکیبی از یک اسب دریابی و دایناسور تی‌رکس است. اسب دریایی دهانی مانند دایناسور تی‌رکس دارد اما آنقدر که ظاهر آن نشان می‌دهد ترسناک نیست.

2. هیپوراتس (Hipporats)تصاویر فتوشاپ از حیوانات: هیپورات

همیشه از خود سوال می‌کنید چقدر موش‌هایی که در خانه‌تان ظاهر می‌شوند چندش آور و زشت هستند؟ پس بهتر است یک هیولای دیگر مشابه آن را هم ببینید!

3. اویلا (Owilla)

تصاویر فتوشاپ از حیوانات: اویلادر این تصویر، ترکیبی از جغد و گوریل را می‌بینید. پیری و خرد دو  ویژگی‌ پرنده‌ای مانند جغد است که با اضافه شدن به این گوریل موجودی دانا را خلق می‌کند و از آن می‌توان به عنوان یکی از موجودات دیزنی که به قهرمان کمک می‌کند استفاده کرد.

4. باکی (Bucky)

تصاویر فتوشاپ از حیوانات: باکی

جدا از مسائل آشکار، شنا کردن در آب با پرز و موی اردک، این همنوع کوچک به سرعت قلب بسیاری از طرفداران حیوان خانگی را تسخیر می‌کند.

5. اسنووی لیپوول (Snowy Leapowl)

تصاویر فتوشاپ از حیوانات: اسنووی لیپوول

حیوانی شگفت‌انگیز و شکارچی به همان اندازه درنده و ترکیب رنگ یکسان موجودی تماشایی را خلق کرده است.

6. باترفنت (Butterphant)

تصاویر فتوشاپ از حیوانات: باترفنت

خلق تصویری شگفت‌انگیز و فتوشاپ از ترکیب یک فیل و پروانه و آفرینش موجودی رنگی‌تر که بسیار خوب از آب درآمده است.

7. پاسوم کوچک (Pygmy Possum)

تصاویر فتوشاپ از حیوانات:پاسوم کوچک

حتی زمانی که این حیوان کوچک تلاش می‌کند درنده و وحشی به نظر برسد به خاطر ماهیت بامزه‌ای که این موجود دارد چیزی جز لبخند دیده نمی‌شود.

8. کوولا (Kowla)

تصاویر فتوشاپ از حیوانات: کوولایک هنرمند، کوالا را حیوانی بامزه‌تر از یک جغد می‌یابد و با ترکیب این دو موجود جدیدی خلق می‌کند. این هنرمند تصمیم گرفت تا با  ترکیب این دو حیوان با هم، مرزهای فتوشاپ را جابه‌جا کند.

9. تاچ املئون (Touchamelean)

تصاویر فتوشاپ از حیوانات

چنین موجودی را شاید تنها در عجیب و غریب‌ترین مناظر جنگل بتوان مشاهده کرد. این زیبایی رنگارنگ توجه بسیاری افراد را در جهان جلب می‌کند.

10. Chamelecat

تصاویر فتوشاپ از حیوانات

در این تصویر، هنرمند یک گربه خانگی را با استتار بدن آفتاب‌پرست ترکیب می‌کند و زشت‌ترین گربه جهان و یا پرموترین آفتاب‌پرست جهان را می‌آفریند.

منبع buzzkeys
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها