11 اپلیکیشن iOS که تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل دریافت هستند

به دنبال اپلیکیشن های جدید برای دستگاه های iOS خود می گردید؟ امروز 11 اپلیکیشن پولی اپ استور را که برای مدت محدودی به صورت رایگان قابل دریافت هستند به شما معرفی می کنیم. اگر صاحب دستگاه های آیفون، آیپد و یا آیپاد تاچ هستید احتمالا این لیست کمک زیادی به شما خواهد کرد.

همچنین توصیه می کنیم در صورتی که از هر کدام از این اپلیکیشن ها خوشتان آمده حتما آن را همین الان دانلود کنید، مشخص نیست تا چه زمانی این اپلیکیشن ها رایگان باقی بمانند.

اپلیکیشن Lost In Harmony

Lost In Harmony
Lost In Harmony

این بازی که در حالت عادی 3.99 دلار قیمت دارد، داستان موزیکالی است که توسط Wyclef Jean و 5 آهنگساز دیگر ساخته شده است. کاربران در این بازی دو شخصیت “کایتو” و “آیا” رو در سفری در بیش از 30 فضای رنگ آمیزی شده کنترل می کنند. کاراکترهای این بازی می توانند هدفون، کلاه، لباس و اسکیت برد خود را به طور دلخواه درست کنند. ترکیب ریتم و حرکت را گوش بدهید و مشاهده کنید.

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن Battery Max Pro

Battery Max Pro
Battery Max Pro

این اپلیکیشن که در حالت عادی 2.99 دلار قیمت دارد، از خالی شدن بی دلیل باطری دستگاه جلوگیری می کند و شما را راهنمایی می کند تا به بهترین شکل از باطری استفاده کنید تا عمر بیشتری داشته باشد.

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن Mojicat

Mojicat
Mojicat

این اپلیکیشن که در حالت عادی 0.99 دلار قیمت دارد، دارای چندین اموجی (شکلک) گربه است که می توانید در پیام هایتان استفاده و ارسال کنید.

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن Turbo Wheels

Turbo Wheels
Turbo Wheels

این اپلیکیشن که در حالت عادی 0.99 دلار قیمت دارد، یک بازی مسابقه ای ماشین برای برندگان است. شما می توانید از بین 25 ماشین، 16 زمین مسابقه ای و چهار حالت بازی (مسابقه عادی، مسابقه زمان دار، مسابقه سکه ای و یک در برابر یک) انتخاب کنید و مسابقه دهید تا ماشین های جدید را داشته باشید.

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن Weather Now

Weather Now
Weather Now

این اپلیکیشن که در حالت عادی 3.99 دلار قیمت دارد، تصویر زمین را بصورت زنده به شما نشان می دهد. دارای پیش بینی هوا برای 15 روز آینده و 48 ساعت بعد به طور دقیق است و دیتابیس آن دارای 80هزار شهر می باشد. همچنین دمای هوا را روی صفحه خانه نشان می دهد.

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن WD21

WD21
WD21

این اپلیکیشن که در حالت عادی 2.99 دلار قیمت دارد، به شما اجازه می دهد که عکس های در شب و بصورت تصویر برداری زمان گریز Time-Lapse Photography ثبت کنید. در توضیحات این اپلیکیشن در اپ استور نوشته شده که با استفاده از آن می توانید عکس های long-exposured  بگیرید و آنها را با هم ترکیب کنید. تصویر نهایی در این اپلیکیشن بسیار روشن تر از سایر عکس ها می شود و با استفاده از الگوریتم خاصی کمترین لرزش در تثویر باقی می ماند.

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن TUBEMusic

TUBEMusic
TUBEMusic

این اپلیکیشن که در حالت عادی 1.99 دلار قیمت دارد، می تواند آهنگ های دلخواه شما را پیدا کرده و روی دستگاهتان پخش کند. کنترلِ لاک اسکرین، شافل و تکرار، لیست 20 آهنگ برتر، توانایی به اشتراک گذاری آهنگ ها در شبکه های اجتماعی و استریم کردن آهنگ از ویژگی های این اپلیکیشن هستند.

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن Place My Face

Place My Face
Place My Face

این اپلیکیشن که در حالت عادی 0.99 دلار قیمت دارد، عکس سر شما را روی عکس های خنده دار قرار می دهد. این اپلیکیشن 6 بخش مختلف شامل حیوانات، نوزادان، سرگرمی، اونیفورم، عروسی و سایر عکس هاست و همچنین می توانید بخش دلخواه خود را بسازید.

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن InTune

InTune
InTune

این اپلیکیشن که در حالت عادی 0.99 دلار قیمت دارد، توانایی گوش شما برای تشخیص تکه های نزدیک به هم موسیقی را امتحان می کند. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید دقت شنوایی خود را تا سه برابر یک فرد عادی افزایش دهید. همچنین به شما آموزی می دهد تا چگونه و با چه لحنی آواز بخوانید.

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن Little Dog

Little Dog
Little Dog

این اپلیکیشن که در حالت عادی 0.99 دلار قیمت دارد، دارای 40 استیکر با کیفیت است که می توانید از آنها در اپلیکیشن های پیام رسان و شبکه های اجتماعی استفاده کنید.

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن Crazy Dog

Crazy Dog
Crazy Dog

این اپلیکیشن که در حالت عادی 0.99 دلار قیمت دارد، دارای 40 استیکر با احساسات متفاوت است که می توانید از آنها در اپلیکیشن های پیام رسان و شبکه های اجتماعی استفاده کنید.

دانلود اپلیکیشن

 

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع PhoneArena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها