مک بوک پرو 15 اینچی جدید اپل میتواند همزمان به 4 صفحه نمایش 4K متصل شود

پس از مدت‌ها شایعات و اخبار مختلف، اپل از مک بوک پرو همراه با یک تاچ بار و تاچ آیدی جذاب رونمایی شد. درست مطابق شایعات این لپ تاپ از یک نوال لمسی OLED در قسمت بالایی بهره می‌برد که اپل نام آن را TouchBar گذاشته است. این تاچ بار دقیقاً جایگزین کلیدهای Function بر روی کیبورد شما شده تا به صورت دیجیتالی قابلیت‌های بیشتری را در نرم افزارهای مختلف به شما ارائه کند.

اما این تمام ویژگی جذاب مک بوک های جدید اپل نیستند. این لپ تاپ ها همچنین از پردازنده‌های گرافیکی جدیدی ساخت شرکت AMD بهره می‌برند و صفحه نمایش Ultrafine آن‌ها نیز ساخت شرکت ال جی خواهد بود تا آن‌ها جایگزین صفحات نمایش تادربولت خود این شرکت باشند.

mbp13rd-tb-2016-spgry-orange_pr_00-0008-052-print_1024در اینجا برای کسانی که قصد دارند بر روی دسکتاپ و یک لپ تاپ به صورت همزمان کار کنند نیز قابلیت اتصال به یک صفحه نمایش اکسترنال وجود دارد اما اگر شما بخواهید لپ تاپ خود را به بیش از یک صفحه نمایش متصل کنید وضعیت به چه شکل خواهد بود؟ خوشبختانه اپل در این زمینه به قدرتنمایی پرداخته و شما از شنیدن توانایی‌های این لپ تاپ قطعاً لذت خواهید بود.

به نقل از صفحه رسمی اطلاعات مک بوک پرو 15 اینجی جدید در وبسایت اپل، عنوان شده است که شما می‌توانید به صورت همزمان از 4 صفحه نمایش 4K برای اتصال به این لپ تاپ استفاده کرده و یا از دو صفحه 5K استفاده کنید. متاسفانه چنین قابلیتی بر روی مدل 13 اینچی که از پردازنده گرافیکی گستته‌ای بهره نمی‌برد وجود نخواهد داشت، اگر چه پیج مشخصات آن عنوان کرده که شما می‌توانید یک صفحه 5K به آن متصل کنید و ما می‌توانیم حدس بزنیم که قابلیت اتصال دو صفحه 4K نیز وجود خواهد داشت.

به عقیده ما تعداد کاربرانی که نیازمند اتصال چندین صفحه نمایش 4K به دیوایس خود هستند زیاد نیست، اما این خوب است که شما می‌توانید چنین قدرت بالایی را از لپ تاپ باریک و کوچک خود انتظار داشته باشید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع ubergizmo
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها