فلای تودی

توصیه تیم کوک به مشتریان: منتظر به روزرسانی های مک باشید

آیا شما هم منتظر رایانه‌های جدیدی حاوی سیستم عامل مک (Mac) هستید؟ اگر شایعات منتشر شده به واقعیت تبدیل شوند ما می‌توانیم انتظار عرضه یک مک بوک بسیار مهم و جذاب را در اواخر سال جاری داشته باشیم. با این حال ما گمان می‌کنیم از آنجا که این کمپانی کوپرتینویی تا کنون به صورت رسمی خبر مهمی را درباره مکینتاش اعلام نکرده است، برخی از مشتریان نگران این هستند که شاید اپل از آماده سازی این مک فاصله گرفته باشد.

طبق خبری که در MacRumors آمده، یکی از کاربران این سایت ایمیلی را به مدیرعامل اپل فرستاده و از وی سؤالی درباره این موضوع پرسیده بود که خبری در مورد آماده سازی مک وجود دارد یا اینکه دور آن را خط کشیده‌اند؟

حال دیگر ما این را میدانیم که مسئولان اپل لحظه به لحظه به ایمیل‌های ارسالی از سوی طرفداران پاسخ می‌دهند و اطلاع رسانی به کاربران برای آنها از اهمیت بالایی برخوردار است. با فرض بر این که ایمیل زیر واقعی باشد، تیم کوک (Tim Cook) مدیرعامل شرکت اپل در این ایمیل به شکل زیر پاسخ مشتریان خود را داد:

من مک را دوست دارم و بسیار به آن متعهد هستم؛ منتظر بمانید.

اکنون ما دقیقاً نمی‌دانیم که کوک چه منظوری داشته است. بسیار محتمل و قابل انتظار است که شاید کوک می‌خواسته به مشتریان امیدواری بدهد که سیستم عامل مک سر جایش باقی می‌ماند و یا می‌توانیم برداشت دیگری از این موضوع داشته باشیم. شاید اپل مشغول کار بر روی چند مک هیجان انگیز است که در آینده از پس پرده بیرون می‌آید و رونمایی می‌شود.

در هر صورت احتمالاً اپل در اواخر سال 2016 میزبانی یک رویداد بزرگ دیگر را بر عهده خواهد داشت که در گذشته  معمولاً برای آی پد و بعضی از مواقع هم برای مک برگزار می‌شد. بنابراین خوشبختانه لازم نیست زمان زیادی را منتظر باشیم تا ببینیم اپل چه چیزی در آستین دارد.

منبع ubergizmo
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها