معرفی آیفون هایی با نمایشگر تمام صفحه در سال 2021

پیش بینی ناچ‌های کوچکتر در آیفون های 2020 و اولین آیفون ها با نمایشگر تمام صفحه در سال 2021

تحلیلگر معروف، مینگ چی کو فاش کرد که گوشی‌های آیفون‌ 2020، ماژول‌های TrueDepth کوچکتری خواهند داشت که به ناچ‌های بسیار کوچکتر منجر خواهد شد. کو توضیح می‌دهد که گوشی‌ها به سنسورهایی کوچکتر در دوربین جلو مجهز خواهند بود که اندازه کلی ناچ را کاهش می‌دهد.

علاوه بر این، این تحلیلگر طراحی جدید قاب گوشی‌های آیفون‌ 2020 را پیش بینی می‌کند که با طراحی آیفون ایکس و ایکس اس تفاوت زیادی دارد اما او در این باره جزئیات بیشتری ارائه نمی‌دهد. در مورد دوربین‌های عقب، انتظار می‌رود که آیفون‌‌ های 2020 یک سیستم لنز 7P نیز داشته باشند.

طبق پیش بینی کو، اولین آیفون‌های تمام صفحه کامل واقعی در پاییز سال 2021 معرفی می‌شوند. به لطف پیشرفت‌های اخیر در حسگرهای اثر انگشت و دوربین ها، اپل در نهایت این تغییر را ایجاد می‌کند.

این پیش‌بینی در راستای گزارش‌های اخیر مبنی بر برنامه ریزی اپل برای احیای Touch ID در یک نسخه زیر نمایشگر برای یک آیفون منحصر به فرد برای مصرف کنندگان چینی است. اگر این خبر صحت داشته باشد، این دستگاه با قیمتی پایینتر و در حدود  730 دلار به فروش می‌رسد که قیمت دلخواه برای خریداران پرچمدار چینی است و رقابت با محصولات اندرویدی را تنگ‌تر می‌کند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها