بهترین اپلیکیشن های اندرویدی در هفته‌ای که گذشت (30 دی 95)

در هر ساعت صدها اپلیکیشن به مارکت اپلیکیشن های اندروید، یعنی گوگل پلی (Google Play) اضافه می شود، برخی از این اپلیکیشن ها کاربرد کمی دارند و یا از کیفیت بالایی برخوردار نیستند، این تنوع اپ ها باعث می شود در صورتی که کسی به دنبال اپلیکیشن های بهتر و کاربردی تر باشد کمی گیج شود.

در ادامه 7 اپلیکیشن کاربردی تر رایگان اندروید که این هفته ( 10 ژانویه تا 16ژانویه) وارد گوگل پلی شده اند را معرفی می کنیم. یک اپلیکیشن آب و هوا و اپلیکیشنی برای مرتبط ساختن شبکه های اجتماعی نیز در لیست ما جا دارند. با دیجی رو همراه باشید.

اپلیکیشن WeatherWiz

WeatherWizWeatherWiz یکی از زیباترین اپلیکیشن های آب و هواست که باید حتما امتحان کنید. کافی است این اپلیکیشن را نصب کنید تا به سرعت به منبع مورد علاقه شما برای پیش بینی آب و هوا تبدیل شود.

دانلود از گوگل پلی

 

اپلیکیشن Stringify

Stringifyاین اپلیکیشن که شباهت های زیادی به اپ IFTTT دارد، به کاربر اجازه می دهد تا یک سری عملکرد (از اپلیکیشن های مختلف گرفته تا اینترنت اشیاء) را به صورت اتوماتیک به عهده گوشی قرار دهد. مثلا می توانید طوری این اپلیکیشن را تنظیم کنید که هر وقت نزدیک خانه شدید چراغ ها روشن شوند، و یا می توانید حساب های مختلف خود در شبکه های اجتماعی را به هم متصل کنید. مثلا اپلیکیشن را تنظیم کنید تا هر زمانی که در اینستاگرام عکسی ارسال کردید، این عکس در کانال یا گروه تلگرامیتان نیز منتشر شود. Stringify دارای قابلیت های بسیاری است، پیشنهاد می کنیم که حتما آن را امتحان کنید.

دانلود از گوگل پلی

 

اپلیکیشن SystemPanel 2

SystemPanel-2همانطور که از اسم این اپلیکیشن پیداست SystemPanel 2 طراحی شده تا همه فعالیت های گوشی، از قطعات داخلی مثل پردازنده،رم و باتری گرفته تا اپلیکیشن های فعال و منابع مصرفی آنها را نمایش دهد. کاربرانی که گوشی خود را روت (Root) کرده اند دسترسی های بیشتری با استفاده از این اپلیکیشن خواهند داشت.

دانلود از گوگل پلی

 

اپلیکیشن Microsoft StaffHub

Microsoft-StaffHubاین اپلیکیشن نوعی شبکه اجتماعی است که بیشتر برای کسب و کارها و هماهنگی های کارکنان طراحی شده است. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید علاوه بر ارسال پیام، تقویم های خود را هماهنگ کنید، پروژه ها را مدیریت کنید و با هم به اشتراک بگذارید و حتی شیفت های کاری را تنظیم کنید. برای استفاده از تمامی قابلیت های این اپ به اپلیکیشن OneDrive نیاز دارید.

دانلود از گوگل پلی

 

اپلیکیشن PopOut 3D GIFs

PopOut 3D GIFsاین اپلیکیشن با استفاده از روش خطوط سفید به تصاویر GIF حالت سه بعدی می دهد. کاربران با استفاده از دستورالعمل ها و آموزشی که در این اپلیکیشن موجود است می توانند GIF های دلخواه خود را درست کنند و به آن حالت سه بعدی بدهند.

دانلود از گوگل پلی

 

اپلیکیشن Canvy

Canvyاپلیکیشن Canvy برای مدیریت مخاطبین و دفترچه تلفن طراحی شده است. Canvy اپلیکیشنی با طراحی زیبا، میانبرهای فراوان، عکس های بزرگ و امکانات دیگری است که باید حتما آنها را امتحان کنید.

دانلود از گوگل پلی

 

اپلیکیشن Ambience – Nature Sounds

Ambience--Nature-Soundsاین اپلیکیشن با پخش صداهای آرامش بخشی که در طبیعت وجود دارد به ریلکس شدن شما و محیط کارتان کمک می کند.

دانلود از گوگل پلی

 

منبع PhoneArena
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها