اپ کده؛ اپلیکیشن واژه یاب، تمامی فرهنگ‌های لغات در گوشی شما

آیا تا به حال اتفاق افتاده که برای پیدا کردن معنی یک کلمه به سراغ کتاب‌های بزرگ و سنگین لغات فارسی بروید؟ حتماً اتفاق افتاده زیرا همه‌ی ما معانی تمامی کلمات را نمی‌دانیم. اپلیکیشن واژه یاب (vajehyab) توانسته تبدیل به یکی از بزرگترین منابع در این حوزه شود زیرا فرهنگ‌های لغات نظیر معین، دهخدا، عمید و آزاد را در خود جای داده و به همین دلیل اگر هر کلمه‌ای را در آن جستجو کنید بی شک جوابی برای شما خواهد داشت.

در کنار این ویژگی‌های شگفت انگیز شما با استفاده از این اپلیکیشن حتی می‌توانید کلمات مترادف و متضاد مرتبط با جستجوی خود را نیز بیابید و این یک امکان خارق العاده برای دوستداران ادبیات می‌باشد. این اپلیکیشن همچنین دارای دیکشنری فارسی به انگلیسی و فارسی به عربی نیز می‌باشد و این موضوع از آن یک پکیج کامل و عالی را ساخته است.

با دیجی رو همراه باشید تا در ادامه روش کار با این برنامه‌ی دوست داشتنی را فرا بگیریم.

با واژه یاب از هر فرهنگ لغاتی بی نیاز شوید

برای بهره بردن از امکانات کامل باید به اینترنت متصل باشید و شاید این موضوع تنها نقطه ضعف این اپلیکیشن به حساب بیاید. زمانی که وارد برنامه می‌شوید و صفحه‌ی اصلی را در اختیار دارید در بالای صفحه شما می‌توانید هر کلمه‌ای را برای جستجو وارد کنید و در زیر همین بخش در مقابل گزینه‌هایی از قبیل دهخدا، معین و … نتایج جستجو به نمایش در خواهند آمد. در ادامه شما می‌توانید با لمس هر کدام از آن‌ها نتایج کامل جستجو را مشاهده کرده و مطالعه کنید.

اگر صفحه اصلی را به سمت راست بکشید لیستی از همه‌ی فرهنگ‌های لغات گنجانده شده در این اپلیکیشن در دسترس شما قرار خواهد گرفت و با لمس هرکدام می‌توانید صرفاً از همان فرهنگ لغات استفاده کنید.

اگر شما به حوزه ادبیات علاقه مند هستید و یا در طول روز نیاز به پیدا کردن معانی کلمات فارسی دارید این اپلیکیشن را همین حالا نصب کرده و از کار با آن لذت ببرید.

نظر شما درباره این اپلیکیشن چیست؟

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی‌رو دنبال کنید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.