کمپانی سازنده ی “گوشی های هوشمند 4 دلاری” به فعالیت خود ادامه خواهد داد

خبرها و شایعات حول و حوش کمپانی سازنده ی گوشی های هوشمند 4 دلاری هنوز داغ است.

کمپانی هندی Ringing Bells (زنگِ زنگ) که سازنده ی گوشی هوشمند فوق العاده ارزان Freedom 251 است گزارشات منتشر شده مبنی بر تعطیلی این شرکت را رد کرد.

باتوجه به اینکه موسسان و دست اندرکاران این کمپانی به تازگی شرکت جدیدی به نام  MDM Electronics Private Limited (شرکت الکترونیک خصوصی محدود MDM) را تاسیس کرده اند، و اینکه در چندین ماه گذشته وبسایت رسمی این کمپانی هیچ مطلب جدیدی منتشر نکرده است به نظر می رسید که فعالیت رینگینگ بلز به پایان رسیده است.

اما روز گذشته سخنگوی این شرکت در بیانیه ای رسمی که به خبرگزاری Gadgetnews ارسال داشته اظهار کرده که این شایعات در مورد تعطیل شدن شرکت واقعیت ندارد. در این بیانیه اعلام شده که شرکت MDM با اهدافی جداگانه تاسیس شده و فعالیت های آن هیچ خللی در کار رینگینگ بلز ایجاد نمی کند. همچنین اشاره شده که این شرکت کماکان در بازار حضور دارد و مثل گذشته به فعالیت های خود ادامه خواهد داد.

با اینحال سخنگوی رینگینگ‌بلز اخبار مربوط به استعفای دارنا گوئل مدیرعامل شرکت را تایید، و اعلام کرده که انمول گوئل یکی از بنیانگذاران این شرکت به عنوان مدیرعامل جدید انتخاب شده است.

شرکت رینگینگ بلز بعد از اینکه اعلام کرد گوشی های اندرویدی Freedom 251 را با قیمتی حدود 4 دلار به فروش خواهد رساند توجه رسانه ها را به خود جلب کرد، اما در این بیانیه اعلام شده که تابحال فقط 70هزار عدد از این گوشی ها ساخته و به نقاط مختلف هند فرستاده شده است. در گذشته این شرکت پیش بینی کرده بود که تا پایان ماه ژوئن 2016 دو و نیم میلیون گوشی تولید خواهد کرد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع ANDROIDAUTHORITY
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها