7 راهکار برای استفاده بهتر از گوشی هوشمندتان

همه ما می دانیم که گوشی هوشمند یک وسیله کاملاً شخصی بوده که تقریباً همیشه همراه ماست. اما آیا کاربردی فراتر از ارسال ایمیل، پیامک، استفاده از شبکه‌های اجتماعی و یا بازی کردن هم دارد؟ به طور قطع همینطور است. حالا قصد داریم تعدادی از این کاربردها را به شما یادآوری کنیم. با دیجی‌رو همراه باشید.

  • هنگام عکاسی، از سه پایه استفاده کنید

یکی از سخت‌ترین کارها به هنگام عکاسی، ثابت نگه داشتن دست بدون لرزش است. به همین علت، می‌توانید از سه پایه برای عکاسی استفاده نمایید. سه پایه‌ها در اندازه‌های متفاوتی از بزرگ تا کوچک وجود دارند و باید بنا بر نیاز خود، یکی را انتخاب نمایید.

  • 7 راهکار برای استفاده بهتر از گوشی هوشمندتانگوشی هوشمند خود را به یک ریموت کنترل تبدیل کنید

امروزه بسیاری از گوشی‌های هوشمند، به اینفرارد مجهز بوده و قابلیت تبدیل شدن به یک ریموت کنترل هوشمند را دارند. اگر این تکنولوژی در گوشی شما وجود داشته اما برنامه مخصوص آن به صورت پیش فرض نصب نیست، می‌توانید از اپلیکیشن های شخص سوم استفاده نمایید. حالا بدون بلند شدن از روی مبلتان، کانال تلویزیون را عوض کنید!

  • 7 راهکار برای استفاده بهتر از گوشی هوشمندتاناز دوربین جلو به عنوان آیینه استفاده کنید

این امکان وجود دارد که از دوربین جلویی گوشی خود، به عنوان آیینه استفاده کرده و ظاهر خود را مرتب کنید. بر روی قسمت مورد نظر از چهره، فوکوس کرده و از زیبایی خود مطمئن شوید. برای استفاده در تاریکی هم، کافیست نور گوشی را به حداکثر برسانید.

  • 7 راهکار برای استفاده بهتر از گوشی هوشمندتاندیگر در تاریکی گرفتار نمی‌شوید

به احتمال زیاد، موبایل شما از یک دوربین و یک فلاش برای عکاسی در تاریکی بهره مند است. برای استفاده از آن، کافی است به اپلیکیشن مورد نظر مراجعه کرده و در صورت نیاز، اپلیکیشن شخص ثالثی را نصب کنید.

  • 7 راهکار برای استفاده بهتر از گوشی هوشمندتانضربان قلب خود را اندازه بگیرید

در کنار استفاده از دوربین و فلاش، با استفاده همزمان از هر دوی آنها، می‌توانید تعداد ضربان قلب خود را در هر دقیقه محاسبه کنید. کافیست انگشت خود را همزمان بر روی آنها قرار دهید تا یک اپلیکیشن مخصوص، ضربان قلب شما را نمایش دهد. در تصویر زیر، اپلیکیشن اختصاصی سامسونگ را مشاهده می‌کنید که Heart Rate Plus نام دارد.

  • 7 راهکار برای استفاده بهتر از گوشی هوشمندتانبارکد محصولات را اسکن کرده و از قیمت آن آگاه شوید

به جای جست و جو در اینترنت، می‌توانید بارکد محصول مورد نظرتان را اسکن کرده و از قیمت آن آگاهی پیدا کنید. بعضی از اپلیکیشن ها لیست قیمت محصولات را در اختیار شما قرار داده در حالی که برخی دیگر، صحت درستی برچسب بارکد را تأیید می‌کنند.

  • 7 راهکار برای استفاده بهتر از گوشی هوشمندتانکارت ویزیت خود را به حافظه گوشی بسپارید

به جای نگهداری تعداد زیادی از کارت ویزیت خود، می‌توانید آن را اسکن کرده و در حافظه گوشی خود ذخیره کنید. اپلیکیشن CamCard این امکان را برای شما فراهم می‌کند. کافی است از طریق این برنامه، از کارت خود عکس گرفته و مابقی امور را به آن بسپارید.

7 راهکار برای استفاده بهتر از گوشی هوشمندتان

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع techlife
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar