۹ رفتاری که مردان دوست از دارند از زنان ببینند، اما رو نمی‌کنند!

مرد‌ها موجودات نسبتا ساده‌ای هستند، اما گاهی اوقات درست درک نمی‌شوند. برای خیلی از مردها فقط ظاهر خانم‌ها مهم نیست، بلکه رفتارشان هم اهمیت دارد. در ادامه به مواردی که آقایان دوست دارند طرف مقابل‌شان در رابطه انجام دهد اشاره می‌کنیم. پس با دیجی‌رو همراه باشید.

1- از اینکه شما اولین پیام روز را ارسال کنید خوش‌شان می‌آید

مردان برای شروع گفت و گو معمولا تحت فشار هستند. آن‌ها کسانی هستند که قدم پیش می‌گذارند، آن‌ها کسانی هستند که اول زنگ می‌زنند و موارد این چنینی. موقع صحبت کردن هم معمولا مردها سر صحبت را باز می‌کنند. گه گاهی آن‌ها دوست دارند که اولین پیام روز را از شما دریافت کنند.

2- وقتی می‌خندید خوش‌شان می‌آید

خنده همیشه بهترین درمان است و مردان از اینکه روزانه چند دوز از آن را به شما تزریق کنند خوش‌شان می‌آید. حتی گاهی اوقات برای به خنده انداختن شما به در و دیوار می‌زنند. بد نیست که شما هم همراهی کرده و حداقل لبخند بزنید.

3- از اینکه مراقب‌شان باشید خوش‌شان می‌آید

به طورکلی، مردان دوست دارند که مراقب شما باشند. خیلی از آن‌ها اصلا برای این کار به دنیا آمده‌اند. با این حال گاهی خوب است که شما مراقب آن‌ها باشید. لازم نیست خیلی کار بزرگی انجام دهید. وقتی مریض هستند برای‌شان سوپ درست کنید، وقتی حال‌شان گرفته است مرحم‌شان باشید و کارهای این چنینی. مردان کمی به این موضوع اعتراف می‌کنند اما در اصل عاشق این هستند که شریک زندگی‌شان مراقب‌شان باشد. و حتی باعث می‌شود که بیشتر برای مراقب شما بودن تلاش کنند!

4- از اینکه در مورد احساسات صحبت شود خوش‌شان می‌آید

مردان دوست دارند در مورد روزتان، مشکلات‌تان و دغدغه‌های‌تان بشنوند. زندگی‌تان برای آن‌ها جالب است و به خاطر همین هم هست که در زندگی آن‌ها هستید. فقط این موضوع یک قانون دارد، آن هم اینکه آن‌ها دوست دارند شما در مورد احساسات‌تان صحبت کنید، اما به لحاظ روانی نمی‌توانند چند ساعت انجام این کار توسط شما را تحمل کنند. اما اینکه نمی‌توانند کل روز به حرف زدن شما گوش بدهند به این معنا نیست که برای‌شان اهمیت ندارد. مردها کلا دایره‌ی توجه کمی دارند، پس سعی کنید با آن بسازید!رفتار رنان در مقابل مردان

5– وقتی در شبکه‌های اجتماعی از آن‌ها صحبت می‌کنید خوش‌شان می‌آید

نه همیشه و نه حتی بعضی اوقات، فقط کافی است که گاهی به آن‌ها اشاره کنید. وقتی آن‌ها تلاش می‌کنند که شما را یک جوری سورپرایز و خوشحال کنند، از اینکه اتفاقات را برای دوستان‌تان تعریف کنید خوش‌شان می‌آید.

6- وقتی به حرف‌های‌شان گوش می‌دهید خوش‌شان می‌آید

مردان معمولا در مورد احساسات، ترس‌ها و ناامیدی‌های‌شان خیلی درد و دل نمی‌کنند، اما وقتی این کار را می‌کنند یعنی موضوع خیلی برای‌شان اهمیت دارد، بنابراین وقتی بالاخره درد و دل می‌کنند دوست دارند که شما توجه نشان دهید. این کار باعث می‌شود بار روی دوششان سبک‌تر شده و حس کنند هوای‌شان را دارید.

7- وقتی پیام می‌دهید که با دوستان‌تان بیرون هستید خوش‌شان می‌آید

هر مردی که می‌گوید به هیچ عنوان حسود نیست کاملا دروغ می‌گوید. حتی در با‌ثبات‌ترین روابط هم این فکر که کجا هستید و چه می‌کنید بالاخره به ذهن طرف مقابل می‌آید. آن‌ها انتظار آمار دقیقه به دقیقه ندارند، فقط اینکه خبری داده یا پیامی برای اینکه نشان دهید به یادشان هستید کافی است. این کار حس خوبی به‌شان منتقل کرده و اندکی حسادت‌شان را می‌خواباند.

8- از اینکه به‌شان احتیاج داشته باشید خوش‌شان می‌آید

شاید وقتی ماشین‌تان خراب می‌شود، در ظرف خیارشور باز نمی‌شود یا دست‌تان به قفسه بالایی نمی‌رسد و از آن‌ها کمک می‌خواهید غرغر کنند، اما همه‌ش فیلم است. آن‌ها دوست دارند که در این کارها به شما کمک کنند. حس می‌کنند مفید و به درد بخورند و این حس، حس مهمی برای مردان است. دوست دارند که به‌شان احتیاج داشته باشید، اما دوست ندارند که کل روز دنبال‌تان بیوفتند و کارهای مختلف را برای‌تان انجام دهند.

9- وقتی از‌شان قدردانی می‌کنید خوش‌شان می‌آید

هر از گاهی دوست دارند بشنوند از کاری که برای‌تان انجام می‌دهند ممنون هستید. می‌دانند که شما قدردان آن کار‌ها هستید، اما دوست دارند که گاهی هم زبانی ازتان بشنوند. گاهی اوقات یک جمله‌ی کوچک برای اینکه حین انجام کاری برای شما لبخند به لب‌شان بیاورید کافی است.

 

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع lifehack
مطالب مرتبط
2 دیدگاه
قدیمی‌ترین‌ها
جدیدترین‌ها محبوب‌ترین‌ها
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها
احمدی
2 سال قبل

زنا یاد بگیرن فک میکنن فقط مردها باید محبت کنن

پویا
2 سال قبل

با سلام خدمت شما ، جوری شما درباره مردها ابراز عقیده کردید که گویی مردان یک مشت دلقکند که پی توجه خانم ها میدوند اما باید خاطرنشان کنم که مردان جامعه ما در بدترین شرایط ممکن اقتصادی به سر می برند و با تمام خستگی های بدنی و فکری باز هنگامی که به منزل وارد می شوند با کودکان خود بازی میکنند و سعی میکنند همسر خود را شاد نگه دارند ، نه حداقل از نظر مالی ، اما باور بفرمایید عرصه بر مردان ایران زمین ناجوان مردانه تنگ است و شاید این اخر کار ما باشد .