سیستم اچیومنت به سرویس بازی گوگل استادیا اضافه شد

تقریباً یک ماه از شروع به کار سرویس بازی گوگل استادیا (Google Stadia) می‌گذرد و در این مدت گوگل پشتیبانی خوبی از این سرویس داشته است. چندی پیش قابلیت Screen Connect به همراه بازی Ghost Recon: Breakpoint در دسترس کاربران قرار گرفت و حال شاهد اضافه شدن سیستم اچیومنت به گوگل استادیا هستیم. با دیجی رو همراه باشید.

در حال حاضر سیستم اچیومنت گوگل استادیا و اعلان‌های مربوط به آن تنها از طریق مرورگر کروم و کروم‌کست (نوعی دانگل اچ دی ام آی) قابل استفاده است و بر اساس اعلام گوگل، این سیستم برای گوشی‌های هوشمند در زمانی نامشخص در سال 2020 در دسترس قرار خواهد گرفت.

با اضافه شدن سیستم اچیومنت به استادیا، از این پس هر زمان که گیمرها یکی از اهداف بازی را برآورده کنند، اعلان مربوط به باز شدن اچیومنت مربوط به آن را دریافت خواهند کرد و البته هر زمان که بخواهند می‌توانند لیست کامل اچیومنت‌های خود و یا دوستان‌شان را مشاهده کنند.

دسته بازی گوگل استادیا

در همین ارتباط گوگل با انتشار پستی در توییتر نوشت:

سیستم اچیومنت‌ ما برای گوگل استیدیا در دسترس قرار گرفته و از این پس هنگام بازی کردن روی رایانه شخصی، لپ‌تاپ و یا تلویزیون اعلان‌های مربوط به آن را دریافت خواهید کرد. شما می‌توانید لیست کامل اچیومنت‌های خودتان را در سایت مشاهده کنید که تمام موارد را از ابتدای شروع فعالیت‌تان در گوگل استادیا شامل می‌شود.

خوشبختانه گوگل تمام جزئیات مربوط به روند بازی‌ها در استادیا را از ابتدای راه‌اندازی این سرویس، زیر نظر داشته و اچیومنت‌های مربوط به کارهایی را هم که پیش از این انجام داده‌اید، دریافت خواهید کرد و نیازی به تکرار دوباره آن‌ها نیست.

به گفته گوگل سیستم اچیومنت هنوز در حال پیشرفت است و در سال 2020 چیزهای بسیار بیشتری به آن اضافه خواهد شد. هنوز مشخص نیست منظور گوگل از این چیزهای بیشتر دقیقاً چیست اما به احتمال زیاد این شرکت سعی دارد، عمق بیشتری به سیستم اچیومنت‌های خود بخشیده و یک سیستم منحضر به فرد و مخصوص به خود ایجاد کند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع techradar
مطالب مرتبط
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین‌ها
جدیدترین‌ها محبوب‌ترین‌ها
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها
پلی پاد
5 ماه قبل

پلی پاد اولین کنسول استریمینگ ابری در ایران و خاورمیانه در سال ۱۳۹۷/۲۰۱۹ امکان بازی و دسترسی رو برای عموم کاربران عرضه کرد.
پلی پاد با حمایت بانک پاسارگاد اکنون به یک پلت فورم قدرتمندی برای انجام بازیهای محبوب و پرطرفدار بدون نیاز به سخت افزار قوی و گران , با ویژگیها و قابلیتهای منحصربه فرد تبدیل شده است.

PlayPod Is New Stream Online Gaming … Ahead of Google Stadia … 🙂