Adobe Experience Design CC به صورت یونیورسال عرض می شود

نرم افزار Adobe Experience Design CC که با نام های Project Comet و Adobe XD نیز در میان کاربران شناخته می شود، پس از گذشت مدت زمان طولانی از وعده شرکت ادوبی در خصوص انتشار این برنامه برای ویندوز 10، به زودی به صورت یونیورسال در استور ویندوز قرار خواهد گرفت. Adobe Experience Design CC هم اکنون به صورت پیشنمایش در دسترس کاربران مک قرار دارد ولی نسخه ویندوزی همچنان در حال توسعه  و آماده سازی است. اندرو شورتن مدیر محصولات Adobe در پاسخ به تویتی خبر از عرضه نسخه ویندوزی تا پایان سال 2016 را داده است:

در مورد نسخه ویندوز 10 کارهای زیادی باقی مانده است، اما قول میدهیم این برنامه را تا پایان سال 2016 منتشر کنیم.

این برنامه ویژه طراحان رابط کاربری و برنامه نویسان است. ویژگی مهم Adobe Experience Design CC که آن را با سایر نرم افزار ها متمایز می کند، ساخت رابط های کاربری پیچیده بدون نوشتن حتی یک خط کد است. تمامی ابزارها تنها با عمل درگ و دراپ (کشیدن و رها) کردن به محیط کاربری اضافه می شوند و در نهایت کدهای حاصل در اختیار برنامه نویس پروژه قرار خواهند گرفت. به این ترتیب این برنامه می تواند مورد توجه بسیاری از برنامه نویسان و طراحان در همه سطوح تخصص قرار گیرد. طراحان و برنامه نویسان می توانند همه مراحل طراحی رابط کاربری برنامه مورد نظر خود را توسط Adobe Experience Design CC به زیبایی و بدون دردسر و در زمان کمتری انجام دهند.

حضور چنین شرکت هایی و ارائه نرم افزارهای مهم و کاربردی در استور مایکروسافت می تواند نوید بخش افزایش توجه برنامه نویسان به پلتفرم ویندوز 10 باشد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع WINBETA
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.