اپلیکیشن Airmail؛ مدیریت ایمیل‌ها به سبک مدرن در آی او اس

اپلیکیشن Airmail که به تازگی از مک وارد آی او اس شده است، کاربران را قادر می‌سازد تا بتوانند به بهترین شکل ممکن حساب‌های کاربری ایمیل‌های خود را مدیریت، سفارشی سازی و جذاب نمایند.

این اپلیکیشن که در روز گذشته برای نخستین بار بر روی اپ استور اپل قرار گرفت، هر انتظاری که کاربران از یک اپلیکیشن دارند را برآورده خواهد کرد. ژستور‌های حرکتی و نمایش مکالمات بخشی از کاربرد‌های کلیدی این اپلیکیشن هستند که می‌توانند کاربران را به بهترین شکل ممکن در این زمینه یاری کنند.

وبسایت رسمی اِیرمیل درباره اپلیکیشن تازه پورت شده به آیفون خود نوشته است: ” اپلیکیشن Airmail سورپرایز جالبی را برای کاربران آیفون‌ 6 اس و 6 اس پلاس دارد. اِیرمیل هم اکنون از ویژگی‌های جذاب لمس سه بعدی اپل، نمایش سریع اسناد، ساخت فایل‌های PDF باکیفیت و همچنین یک تعامل سازگار با سایر اپلیکیشن‌ها و سرویس‌ها برای استفاده هرچه بهتر از برنامه پشتیبانی خواهد گرد.”

با یک هزینه 4.99 دلاری به پای این اپلیکیشن، به نحوه استفاده از سرویس‌های ایمیلی خود تغییر بخشیده و به سمت یک استفاده حرفه ای در کنار جذابیت‌های گشوده شده در  اِیرمیل حرکت کنید. بدون شک اپلیکیشن Airmail تجربیاتی را به شما اهدا خواهد کرد که تا کنون به آنها دست نیافته بودید. ویژگی‌های سفارشی سازی این اپلیکیشن دارای گزینه‌های زیادی است. از این ویژگی‌ها می‌توان به انتخاب یک آلارم برای پاسخگویی سریع به ایمیل‌های ضروری اشاره کرد که قابلیت اسنوز کردن و تکرار آلارم را نیز خواهد داشت. از پوش نوتیفیکیشن و قابلیت تغییر رابط کاربری اپلیکیشن نظیر آیکون‌ها و رنگها توسط کاربر نیز نمی‌توان به سادگی عبور کرد. لازم به ذکر است، هر مشکلی هم که در اپلیکیشن برایتان به وجود آمد، می‌توانید بدون خارج شدن از آن و از طریق چت آنلاین، با مهندسین و مشاورین اِیرمیل به گفتگو بپردازید.

Airmail-iphone

به جرأت می‌توان گفت اِیرمیل از تمامی اپلیکیشن‌های مدیریت ایمیلی قویتر است و هزینه‌ای که می‌کنید ارزش استفاده و لذت بردن از آن را دارد. پس شک نکنید و همین حالا این برنامه بینظیر را از طریق لینک زیر دانلود نمایید.

دانلود Airmail نسخه آی او اس

دانلود Airmail نسخه مک

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد