با اپلیکیشن SomaFM موزیک‌های مورد علاقه خود را استریم کنید

استریم یا Stream در لغت به معنای جاری شدن است و از آنجایی که نمی‌توان برای اکثر کلمات زبان انگلیسی معادل پارسی یافت، ما هم ترجیحاً از خود کلمه استریم استفاده می‌کنیم.

درواقع استریم نوعی از اشتراک گذاری محتوای رسانه‌ای است که این امر به صورت ریل تایم و آنلاین انجام می‌گیرد. در طول 2 سال گذشته محبوبیت بالای استریم موجب شده تا اپلیکیشن‌ها و گجت‌های مختلفی جهت استریم موزیک‌ها، سخترانی‌ها، کنفرانس‌ها و تمامی محتوای صوتی مدنظر کاربر عرضه شوند. از آخرین گجت‌های ارائه شده می‌توان به Chromecast Audio اشاره کرد که با قیمت پایین تنها 35 دلار و به واسط یک جک 3.5 میلیمتری، کاربران را مقدور می‌سازد تا بتوانند به آسانی محتوای صوتی خودشان را استریم نمایند.

اما از بحث سخت افزاری که بگذریم به اپلیکیشن‌هایی برمی‌خوریم که حتی شما را مقدور به استریم از طریق تلفن هوشمندتان و بدون متحمل شدن کوچکترین هزینه ای می‌سازند. در این مطلب قصد داریم تا یک اپلیکیشن را معرفی کنیم که به واسطه آن قادر خواهید بود تا موزیک‌های مورد علاقه خودتان را به راحتی استریم نمایید. با ما همراه باشید.

قطعاً شما انتخاب‌های فراوانی برای استریم موزیک‌های مورد علاقه خود دارید. پس از همین حالا به جمع آوری آنها شروع کنید چرا که با اپلیکیشن SomaFM برای نخستین بار قصد داریم تا به دنیای وسیع استریم بپیوندیم.

SomaFM Radio Player یک برنامه رادیو آنلاین مخصوص پلتفرم‌های اندروید و آی او اس است که توسط کمپانی مطرح و قدیمی SomaFM عرضه گردیده است. با استفاده از این اپلیکیشن به بخش عظیمی از رادیو‌ها و فرکانس‌های مختلف رادیویی در سراسر جهان دسترسی خواهید داشت که می‌توانید به صورت آنلاین به آنها گوش دهید.

SomaFMapp

از نکات مثبت این اپلیکیشن، دسته بندی منظم و دقیق کانال‌ها بر اساس محتوای پخش آنها می‌باشد.بنابر این سلایق مختلف با خیالی آسوده می‌توانند به موزیک‌های مورد علاقه خودشان گوش دهند. از دیگر محاسن این رادیو اینترنتی می‌توان به تنظیم کیفیت پخش رادیو‌ها اشاره کرد که شما را قادر می‌سازد با هر سرعت اینترنتی که دارید، بدون مشکل به استفاده از این برنامه بپردازید.
بنابر این میتوانید هم اکنون اپلیکیشن SomaFM را از طریق این لینک دانلود کرده و موزیکهای مورد علاقه خودتان را استریم کرده یا از یک رادیوی اینترنتی با دسترسی به عظیم ترین بانک کانالهای رادیویی لذت ببرید.

 

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد