تصاویر رندر شده مدل معمولی وان پلاس 7 منتشر شد

از آنجا که مدل پیشرفته‌تر پرچمدارهای آتی وان پلاس یعنی وان پلاس 7 پرو اخیراً در مرکز توجهات قرارگرفته و اغلب اخبار و شایعات پیرامون این گوشی بوده، منابع خبری فرصت چندانی برای پرداختن به مدل معمولی وان پلاس 7 نداشته‌اند. اما امروز این روند کمی تغییر کرده و شاهد انتشار اطلاعات و تصاویر رندر شده‌ای از این مدل هستیم. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

تصاویر رندر شده جدیدی که امروز منتشر شده‌اند، مدل معمولی وان پلاس 7 را با بریدگی قطره‌ای شکل در بالای صفحه نمایش نشان می‌دهند. در واقع بر اساس این تصاویر، وان پلاس 7 از لحاظ ظاهری شباهت زیاد به وان پلاس 6 تی دارد، البته به جز یک مورد کوچک که آن هم نوع طراحی بلندگوی تلفنی است.

در تصاویر می‌توان مشاهده کرد که شبکه مربوط به بلندگوی تلفنی کمی عریض‌تر از قبل شده است. این مسئله می‌تواند نویدبخش بهره‌مندی وان پلاس 7 از اسپیکر استریو هم باشد؛ قابلیتی که پیش از این درخواست‌های زیادی برای اضافه شدن آن به پرچمدارهای وان پلاس وجود داشت.

در پشت بدنه نیز نسبت به وان پلاس 6 تی تغییراتی جزئی به چشم می‌خورد. فلاش LED این بار به شکل دایره‌ای طراحی شده و به همراه لنزهای دوربین و در یک قاب تعبیه شده است. در مجموع این طور به نظر می‌رسد که اغلب تغییرات وان پلاس 7 نسبت به وان پلاس 6 تی در داخل بدنه اعمال شده است نه در ظاهر آن.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید