دنیای تکنولوژی | آخرین اخبار تکنولوژی

سرعت شارژ گلکسی نوت 10 از 25 وات هم بالاتر خواهد بود!

هنوز تا معرفی و عرضه گلکسی نوت 10 سامسونگ چند ماه باقی مانده اما سیل شایعات و اخبار تأیید نشده در مورد این گوشی، از چند وقت پیش شدت گرفته و روز به روز نیز بر حجم این شایعات افزوده می‌شود. در تازه‌ترین مورد نیز دو منبع مختلف – که هر دو بسیار قابل اعتماد به نظر می‌رسند – ادعا کرده‌اند که گلکسی نوت 10 از سرعت شارژی بالاتر از 25 وات برخوردار خواهد بود.

در حال حاضر پشتیبانی گوشی‌های گلکسی اس 10 فایو جی (Galaxy S10 5G) و و گلکسی ای 70 (Galaxy A70) از تکنولوژی جدید شارژ سریع 25 واتی سامسونگ تأیید شده و حال به نظر می‌رسد این شرکت کره‌ای قصد دارد در گلکسی نوت 10 یک گام رو به جلوی دیگر هم برداشته و معضل باتری را در پرچمدارهای خود تاحدود زیادی برطرف کند.

متأسفانه جزئیات زیادی توسط منابع مذکور فاش نشده است، اما هر دو بر این نکته باور دارند که ظرفیت باتری و سرعت شارژ دیگر پاشنه آشیل سامسونگ نخواهد بود و پیشرفت‌های خوبی را در این بخش‌ها در گلکسی نوت 10 شاهد خواهیم بود. در آخرین شایعه‌ای که در مورد باتری گلکسی نوت 10 منتشر شده بود، به بهره‌مندی این گوشی از یک باتری 4500 میلی آمپر ساعتی اشاره شده بود. اگر این شایعه حقیقت داشته باشد و البته پشتیبانی از شارژ سریع مثلاً 50 واتی را هم به آن اضافه کنیم، می‌توان گفت گلکسی نوت 10 در بازار به محصولی بی‌رقیب تبدیل خواهد شد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar