دنیای تکنولوژی | آخرین اخبار تکنولوژی

تصاویر گلکسی اس 7 اج با رنگ Glossy Black فاش شد

در طی روزهای اخیر شایعات زیادی پیرامون تصمیم سامسونگ مبنی بر عرضه گلکسی اس 7 در رنگ جدید  Glossy Black یا مشکی براق منتشر شد. این رنگ شباهت نزدیکی به رنگ جت بلک استفاده شده توسط اپل در آیفون 7 پلاس دارد و سامسونگ می‌خواهد با ارائه این رنگ به رقابت رو در رو با محصول اپل بپردازد. اکنون اولین تصاویر از گلکسی اس 7 اج در این رنگ جدید به بیرون درز کرده است.

این تصاویر از طرف یک مدیر اجرایی سامسونگ در چین فاش شده که تصاویری از یک گلکسی اس 7 اج مشکی با روکش جدید در بالای آن را در صفحه اجتماعی خود پست کرده است. این دیوایس شباهت زیادی به رنگ Black Onyx در گلکسی اس 7 دارد با این تفاوت که یک لایه براق اضافی در بالای گوشی قابل مشاهده است. به طور کلی دیوایس حاضر در این تصاویر به شدت چشمگیر و زیبا است با این حال باید دید دیوایس براق سامسونگ نیز مانند مدل براق آیفون مستعد پذیرفتن خراش است یا خیر.

همچنین هنوز مشخص نیست که سامسونگ قصد دارد این رنگ جدید را به صورت جهانی عرضه یا اینکه تنها به چند بازار منتخب عرضه خواهد شد اما با وجود عرضه گلکسی اس 7 اج با رنگ آبی مرجانی در بازارهای مختلف این امید وجود دارد که سامسونگ در قبال رنگ مشکی براق نیز چنین سیاستی در پیش بگیرد.

سامسونگ هنوز به صورت رسمی وجود رنگ Glossy Black  برای گلکسی اس 7 اج را تأیید نکرده اما انتظار می‌رود این رنگ به زودی در دسترس علاقه مندان قرار گیرد.

در ادامه می‌توانید تصاویر مدل Glossy Black گلکسی اس 7 اج را مشاهده نمایید:

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع neowin
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar