اندروید 7.1 نوقا در راه است؟

انتشار رسمی اندروید 7.0 نوقا از روز اول شهریور ماه آغاز شد اما شایعاتی درباره انتشار اندروید 7.1 در موعدی زودتر از انتظار به گوش می‌رسد. از آنجاییکه گوگل وعده داده با انتشار نوقا چرخه منظم‌تری برای به‌روزرسانی اندروید در نظر می‌گیرد طرفداران سرسخت اندروید اکنون معتقدند نسخه 7.1 ممکن است در گوشی‌های نکسوس ساخت HTC یعنی نکسوس مارلین و سایلفیش مورد استفاده قرار گیرد.

Crash

منبع اصلی این حدس و گمان‌ها قرار گرفتن اندروید 7.1 در لیست مربوط به بخش گزارش خرابی‌ها در کنسول توسعه دهندگان گوگل است. با توجه به اینکه گوگل وعده داده نسخه پیش نمایش توسعه دهندگان اندروید نوقا MR1 در پاییز منتشر می‌شود، دور از ذهن نیست که در نظر بگیریم نسخه نهایی نوقا به 7.1 می‌رسد.

گزارش اولیه در سایت Reddit  به دنبال انتشار توییتی در Android Police منتشر شد که ادعا می‌کرد نکسوس های جدید همراه با اندروید جدید منتشر می‌شود:

به نظر می‌رسد گوشی‌های نکسوس جدید با اندروید 7.1 عرضه می‌شوند، که به عنوان اولین نسخه پایدار اندروید نوقا تأیید شده‌اند. – David Ruddock (@RDR0b11)

کاربری که موضوع اندروید 7.1 را در سایت Reddit ایجاد کرده نیز اسکرین شاتی از صفحه آماری یکی از برنامه‌هایش ارسال کرده که نشان می‌دهد برنامه مذکور 115 بار بر روی اندروید 7.1 و 4 بار بر روی اندروید O نصب شده است. این در حالی ست که یکی دیگر از کاربران Reddit که ادعا می‌کند در XDA مشغول به کار است اسکرین شاتی منتشر کرده که نشان می‌دهد اندروید 7.1، 162 بار مورد استفاده قرار گرفته و این رقم برای اندروید 7.1.1 معادل 105 بار است. با این حال احتمالاً این آمار و ارقام ذکر شده جعلی‌اند و این نسخه‌ها نیز از ویرایش بیلد اندروید های فعلی به دست آمده‌اند، اما نسخه‌های 7.1 و 7.1.1 ممکن است وجود داشته باشند و تحت آزمایش گوگل قرار گرفته باشند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.