نحوه نصب اندروید 7.0 نوقا بر روی گوشی‌های نکسوس

گوگل طبق وعده قبلی خود از دیروز و پیش از پایان تابستان انتشار اندروید 7.0 نوقا بر روی گوشی‌های نکسوس منتخب خود را آغاز کرد.

آخرین باری که نسخه جدید اندروید در فصل تابستان منتشر شد به تابستان 2012 و انتشار اندروید جلی بین برمیگردد. اکنون انتشار اندروید نوقا در تابستان یک تغییر بزرگ به وجود می‌آورد و نشان می‌دهد بر خلاف سه سال گذشته که نسخه جدید اندروید سالانه در پاییز هر سال منتشر می‌شد، در آینده ممکن است شاهد انتشار  بهروزرسانی‌های مکرر و سریعتری برای اندروید باشیم.

اکنون اگر صاحب یکی از گوشی‌های منتخب گوگل برای دریافت بهروزرسانی اندروید 7.0 نوقا نظیر نکسوس 6نکسوس 5نکسوس 5، نکسوس 9، نکسوس پلیر و یا تبلت Pixel C هستید، برای نصب آخرین نسخه اندروید بر روی دستگاه هوشمند خود 2 راه دارید:

1.می‌توانید تا زمان دریافت نوتیفیکیشن رسمی بهروزرسانی OTA بر روی گوشی یا تبلت خود منتظر بمانید. که در این حالت ممکن است برای دریافت این نوتیفیکشن مجبور باشید چند روز یا چند هفته صبر کنید. پس از دریافت این نوتیفیکیشن کافی است بر روی آن کلیک و گزینه نصب را انتخاب کنید.

2. یا اینکه می‌توانید به وسیله ثبت نام در برنامه بتای اندروید به سادگی از هم اکنون به آخرین نسخه اندروید دسترسی داشته باشید. برای این کار کافی است از یک گوگل اکانت فعال بر روی دستگاه نکسوسی استفاده کنید، سپس دستگاهی که مایل به ثبت نام آن در برنامه بتا هستید را انتخاب کنید و مراحل ثبت نام را کامل کنید. در پایان گوگل آخرین بهروزرسانی را در اختیار شما می‌گذارد که در حال حاضر اندروید 7.0 نوقا است.

برای کاربران سایر گوشی‌های اندرویدی، کاستوم رام ها برای گوشی‌های محبوب‌تر در دسترس است اما کسانی که نمی‌خواهند از آن‌ها استفاده کنند باید مدت زمان بیشتری برای دریافت اندروید نوقا منتظر بمانند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.